SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогнози за деня!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
blackram
*$ ПЕР $*

Местожителство: 12 ч. на работа 7 ч. вкъщи 5ч.срещи в клубове и т.н

МнениеПуснато на: Съб Мар 11, 2017 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това са прогнози на футболния експерт на BBC Mark Lawrenson.
Не че е голем експерт, ама това работи Laughing

Bournemouth v West Ham 2-1
Everton v West Brom 1-1
Hull v Swansea 1-1

Може да им се обърне внимание и да се играят и с др.варианти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2017 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес (т.е. утре 16.03 в 0.30 ч.БГ време)

Насионал Монтевидео - Зулия , мач за Купа Либертадорес.
Колумбийския шампион Насионал е в страхотна момента форма и победата в този мач за мен е безспорна.Коеф.за победа е твърде малък, но може да се търси АХ -1.5, та дори и -2.5.Има и други варианти.
Успех!
Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 6:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

blackram написа:

Колумбийския шампион Насионал е в страхотна момента форма и победата в този мач за мен е безспорна.Коеф.за победа е твърде малък, но може да се търси АХ -1.5, та дори и -2.5.Има и други варианти.
Успех!

Има нещо доста гнило в тоя мач Sad Пре...а ме.Букитата потриват доволно ръце.Га...ве Mad
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blackram написа:
blackram написа:

Успех!

Има нещо доста гнило в тоя мач Sad Пре...а ме.Букитата потриват доволно ръце.Га...ве Mad

По принцип избягвам да играя турнирни мачове.Там не се знае интереса,а както е и в случая може да не тръгне играта и по-слабия отбор да задържи дълго време 0-та на таблото.Един такъв мач както може да завърши 7:0 така и 0:0 или 0:1 както е в случая.

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nasich11 написа:
blackram написа:
blackram написа:

Успех!

По принцип избягвам да играя турнирни мачове.Там не се знае интереса,а както е и в случая може да не тръгне играта и по-слабия отбор да задържи дълго време 0-та на таблото.Един такъв мач както може да завърши 7:0 така и 0:0 или 0:1 както е в случая.

Прав си, но все пак това е турнир Копа Либертадорес.Победителят играе в световното клубно първенство и става въпрос за доста пари.Но, явно има нещо, което убягва на "тотаджиите" и само клубовете си знаят Smile
Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2017 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предложения за днес:

Гол/гол

Лутън-Екзитър 1.67
Фулъм-Уулвърхемптън 1.67
Вердер - Лайпциг 1.62
Уест Хям - Лестър 1.62

коеф.са от бет365
Права колонка, пък дано стане!
Ако имате забележки, моля споделете навреме.
Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2017 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blackram написа:
Предложения за днес:

Гол/гол

Лутън-Екзитър 1.67
Фулъм-Уулвърхемптън 1.67
Вердер - Лайпциг 1.62
Уест Хям - Лестър 1.62

коеф.са от бет365
Права колонка, пък дано стане!
Ако имате забележки, моля споделете навреме.

Лайпциг ме издъни!

За днес пак гол/гол в срещите на:

Монако
Тотнъм
Залцбург

Ще стане тоя път Laughing
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2017 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тотнъм е без Хари Кейн ,иначе за другите съм ОК.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunderland
*РИЦАР

МнениеПуснато на: Нед Апр 02, 2017 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ланус - Банфиилд  (Футбол -> Аржентина - Примера Дивисион)
Дата / час :  02.04.2017 / 22:15
Прогноза : Х2 @2,10

Последни 3 срещи на Ланус:
Колон 1-0 Ланус
Ланус 1-3 Ривър Плейт
Чапокоензе 1-3 Ланус

Последни 3 срещи на Банфиилд:
Банфиилд 3-1 Унион Санта Фе
Олимпо 1-0 Банфиилд
Банфиилд 0-2 Бока Хуниорс

Последни 3 срещи помежду им:
Ланус 2-0 Банфиилд
Банфиилд 0-2 Ланус
Ланус 0-1 Банфиилд

Това със сигурност е един от най-интересните мачове в Аржентина през уикенда. Двата отбора имат старо съперничество и си е сериозно дерби. Ланус спечели миналата година първенството и тази година играе в Копа Либертадорес. Домакините се намират на 11та позиция и имат за цел да влезнат поне в квотата за Копа Судамерикана догодина (плейофите почват от 10то място,макар че е едва развръзката на сезона и все още е средата на първенството).
Банфиилд е една от приятните изненади до този момент, очакваше се да бъдат около средата на таблицата,но отборът показа доста голям тласък нагоре и се намира на 6та позиция само на точка от топ 4. След зимната пауза (европейски стандарт) Ланус изглежда по-съвсем различен начин , преди нова година те допускаха по-малко положения, явно има върху какво да работят за да подобрят играта си ,все пак 4 загуби от 5 мача не е предпоставка за сериозен успех,но имат достатъчно време това да се промени. Ланус е тим,който предпочита да владее топката,докато Банфиилд като гост разчита именно на контраатаки.

Новините при домакините:  Има добри вести в лагера на Ланус: Хосе Санд (голмайстора на отбора с 7 попадения) се завръща след контузия , доста важен и опитен играчи ,очакванията да започне срещата титуляр са 50/50,но според мен е доста вероятно да го вдигнат на крака за дербито. Иван Марконе (халф) беше в състава на Аржентина за квалификациите ,макар и да не взе участие,но утре най-вероятно ще се разчита на него,много е здрав физически и важен за борбите в центъра на терена.
Проблемен продължава да е титулярният вратар Фернандо Монети ,който продължава а лекува контузия на коляното.
Герман Денис (повечето го знаят от периода му в Аталанта) , все още не е регистриран ,но определено за в бъдеще може да помогне много на Ланус със своя опит и младият парагвайски халф Матиас Рохас също все още не може да вземе участие в първенството ,засега имат право само да играят в Копа Либертадорес.
Общо взето голмайстора на тимът е на кантар, доколко е способен да даде 100% на терена ще се разбере,ако играе утре,а проблемен се оказва вратарският пост Монети ще липсва до края на Юни със сигурност, доста тежка контузия и дано по-младият Естебан Андраде по-бързо навлезе в ритъм и да успее да се представи достойно до края на кампанията.
През трансферният прозорец Ланус продадоха парагвайският национал Алмирон на Алтанта за 7,5 млн ,така че това е един добър доход.

Новините при Банфиилд:
Гостите се разделиха с голмайстора си Силва (7 попадения),но от ръководството успяха да засилят отбора с две много качествени попълнения , еидният е Civelli с много опит във Лига 1 (Франция) и нападателят Квитанич ,който се завърна при отборът успял да разкрие потенциала му, прекара 2 години в Аякс и 3 в Ница ,след това заигра в Мексико и Сащ, на 32 години е и има какво да даде на отбора , вече има и отбелязано попадение след 3 мача. Определено ще успее да замести предишният голаджия ,стига да е здрав. Аут за Банфиилд е Мартин Лусеро (крило ,който не може все още да разкрие на какво е способен в отбора), а Николо Бертоло (ляво крило) определено е може би най-тежкия удар за тази среща, доста ефективен и полезен е той,но има контузия и братът на гореспоменатия Civelli е контузен ,което може би дава възможност на брат му да го замести.
За щастие преди това голямо дерби има и добри новини: Ерик Ремеди доста млад талантлив и пъргав халф се завръща , доста самочуствие и идея демонстрира 21 годишният талант и определено ще е в помощ в организацията на контраатаките.
Арболеда е резервен вратар,който се е възстановил и както споменахме по-рано Ренато Сивели ще замести брат си в този важен мач след като се е възстановил напълно от контузия.
Какво може да изиграе лоша роля за Банфиилд,то според мен е липсата на Бертоло да не успее да се запълни,но според мен Квитанич е достоен заместник на предишният нападател и затова тази рокада я отписвам като проблем ,дори може и да донесе повече позитиви, единствено това е притеснението ми.

Гостите от септември насам имат изиграни като гост 7 срещи като са допуснали само 2 загуби и 5 гола,което лично на мен ми дава увереност, при условие,че първенството е домакинско и рядко стават изненади то на фона на това Банфиилд се откроява този сезон и една от причините за доборо преставяне е именно тази ефективност и добра игра в защита като гост.

Набюдавах последната среща на Ланус владееха доста повече топката,но без никакъв резултат рядко стигаха до чисто положение. Гостите поне се отърсиха от лошата серия , Квитанич се разписа последната среща отбелязаха и 3 гола ,което е достатъчно добра мотивация да продължат с добрата игра. Естествено и Ланус ще бъде страшно мотивиран да прекъсне тази серия ,доста важен сблъсък и шанс на отборите да се изкачат позиции напред в първенството.
В историята между двата тима Банфиилд има по-добри резултати ,но последните години Ланус е с предимство и успява да вземе повече победи, още една причина Банфиилд да желаят повече победата е след като 2 поредни мача Ланус успя да ги наддиграе.

Определено домакински фактор не е от толкова голямо значение тей като двата отбора са един до друг , мисля че провинция Банфиилд е част от Буенос Айрес и почти няма километри разлика.
1. Формата на гостите е една идея по-добра ,лично обаче според мен в състава на Ланус има по-малко проблеми.
2. Ланус със сигурност е доста ангажиран и с мачовете в Копа Либертадорес ,доста често става този сценарии когато отборът има участие в Латино турнирите , те в първенството не се представят убедително и в Бразилия има подобна тенденция.
3. Дефанзивните резултати на Банфиилд ми вдъхват доверие и ефективноста на контраатака предполагам ще им донесе резултат.
4. Ако не се лъжа мернах статистика,че Банфиилд е играл в Копа Либертадорес преди 5-6 години и отново им се отдава шанс да са по-напред в класирането ,така че относно това мисля,че една идея мотивацията е доста по-голяма от тази на Ланус ,защото 'гранатите' вече играят и спечелиха наскоро и суперкупата,но това все пак е дерби и няма как да се подценява противник.
5. Като минус при домакините е играта без идея в предни позиции и затова при грешки според мен Банфиилд ще се възползва от бързината си и може да удари домакините. Според мен коефициента е доста добър за двоен шанс на гостите и си заслужава.

х2 @2,10

FT 4-2 (губи)

Както винаги между двата отбора и червен картон падна ,само че за мой късмет не за който трябваше ..
До преди ред карда , стояха много добре гостите, получаваше им се играта на контра, но и са си виновни донякъде,че изтърваха 2-3 чисти положения през първата част. Съжалявам ако съм подвел някой .. Sad

Последната промяна е направена от sunderland на Нед Апр 02, 2017 11:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Апр 02, 2017 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

БРАВО!!!!

Страхотен анализ и ще те послушам!
Продължавай все така и заповядай в Турнира,ако .....желаеш!

Върнете се в началото
sunderland
*РИЦАР

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2017 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Йоребро - Й.Содра (Футбол -> Швеция - Алсвенскан)
Дата / час :  03.04.2017 / 20:00
Прогноза : Х2 @1,96 (+0,5 АЗ.ХЕНДИКАП)

Последни 3 срещи на Йоребро:
Йоребро 4-1 Мариехам
Йоребро 3-2 Хамарби

Йоребро 1-1 Хакен

Последни 3 срещи на Й.Содра:
Й.Содра 5-1 Варнамо
Сундсвал 0-0 Й.Содра
Малмьо 1-0 Й.Содра

Последни 3 срещи помежду им:
Й.Содра 1-1 Йоребро
Йоребро 2-1 Й.Содра
Йоребро 3-1 Й.Содра

Този уикенд започна и шведското първенство без особени изненади на старта, днес се играят последните 3 срещи от първия кръг.
Допадна ми тази среща, това са два тима,които принципно са от тип 'средняци' и се въртят около средата на таблицата,такива са и най-вероятно този сезон амбицииите на двата отбора да не отпаднат.

Трансферна зима в тима на Йоребро:
Ще започна с играчите,които напуснаха тима като споменавам най-важните новини:
Айдаревич (нападател/крило) беше доста полезен през миналият сезон с 4 гола и 6 асистенции един от най-евективените ,но премина в АИК. Нордмарк е опитен халф ,който също премина в друг тим. Десният защитник Бйорнквист избра друг тим , той беше също основна част има 26 срещи през миналият сезон и беше първи избор като десен бек. Броберг (ляво крило) над 20 срещи + доста асистенции, също един от креативните играчи избра норвежкият тим Odd. Ahman-Persson може би най-важният централен халф също напусна посока Белененсеш. Моберг (централен бранител) избра датският Виборг.
6ма важни играчи напуснаха , всичките те са на различен пост и евентуално ще се даде шанс и повече шанс на момчетата,които не са успели през миналият сезон да играят толкова срещи. Силата според мен досега на отбора беше в халфовата линия и тези промени може да се отразят най-вече в ефективността и създаването на положения. Йоребро взеха и няколко играча:
Мартенсон (халф) , Рогич (халф) ... първият е доста по-опитен ,а Рогич ще играе за първи път в първа лига,така че докато се нагоди на нивото може да мине доста време. Naah (халф) собственост на Ман.Сити ,но до момента не се е доказал в някои от отборите където е играл под наем, може и да разкрие потенциала си тук. Plessis (халф) още едно попълнение в центъра.. последната година и половина има изиграни 9 мача в Португалия ,а от 6 месеца нито един, на времето беше писан за голям талант, но не му се разви кариерата доста добре. И може би най-доброто попълнение Igboananike (нападател) има опит в Швеция като по-млад е играл доста мачове и постигал доста добри резултати от щаба явно ще му се доверят да поеме лидерската позиция напред и да бележи голове,но имам забележка към останалите трансфери ,като че ли тимът е стрелял малко на посоки , насищане на халфове ,а в защита не са закупили други. Стилът на отбора не е дефанзивен играят открит футбол и това е една от причинте често да правят резултатни срещи и допускат и доста голове.

Трансферите при гостите:
Малмьо си взе Cibicki ,който се оказа голмайстор през изминалият сезон за Содра с 10 гола ,дори и вече се разписа за Малмьо в първия кръг. Мехич (вратар) премина в ГАИС ,доста добре се справи на вратата за гостите той допусна сравнително малко голове.
Ериксон (един от резервните опции като нападател) , Силка (също един от резервните варианти в халфовата линия) и нигерският нападател Огбу,който получи достатъчно шансове,но не успя да ги превърне в повече и напусна тимът.
Като цяло 2ма от топ играчите вратарят и важен нападател, добра новина за щаба е ,че в защита няма никакви промени и ако играят така организирано в дефанзивен план ,мисля че и този сезон ще се спасят.
Гостите се подсилиха с Карлсон (бек) вече натрупа опит в Швеция след 4 изиграни сезона и може да пасне доста добре на тимът.
На вратата за заместник взеха Кобозев (доста добре представил се играч във Финландия през миналият сезон.)
Взеха Vilhjálmsson (нападател) , за първи път ще играе в Швеция ,за негово щастие ще си партнира с опитният Телин и ще видим дали обаче ще си паснат и също така Gravius от АИК ,също доста талантлив нападател.

Поради многото промени в състава на домакините ще се доверя на по-обиграният тим. Йонкйопинг си запазиха състава и принципно играят с къси подавания и влагат мисъл в действията си. Халфовата линия на гостите е едни гърди напред за мен понеже няма да се наложат толкова много промени както при домакините, още повече ,че и Йоребро не засилиха защитата си с нови попълнения.
Подготовката на домакините в приятелските срещи малко залъгва окото и си мисля,че ще направят едно тегаво начало на кампанията докато свикнат всички играчи и очаквам първите 4-5 срещи да допуснат и доста голове. За мен ще е грешка гостите да тръгнат да се защитават , трябва да играят смело и така ще имат повече шансове да им се получат нещата,но това са треньорски решния. Заслужава си двойният шанс на Йонкьопинг почти 2 коефициент е в нета. Х2 @1,96
Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2017 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за изчерпателния анализ.Уважавам положения труд.Дано излезе Very Happy Успех!
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2017 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mad Mad Mad
Страхотен малшанс! Никаква дузпа - пропуснаха я,но вратаря се подхлъзна и ...2:1 в 81-та минута.

Върнете се в началото
sunderland
*РИЦАР

МнениеПуснато на: Вто Апр 04, 2017 12:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И в двете срещи без късмет, днес почивка , извинявайте ..
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Апр 04, 2017 6:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sunderland написа:
И в двете срещи без късмет, днес почивка , извинявайте ..

Правилно! Почини ден-два и от петък давай.Няма какво да се извиняваш!
Ти не си врачка ,а типстър и прогнозираш!
Виж и аз в Русия как се разцепих в Русия тази седмица - Evil or Very Mad

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП