SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогнози-Бомби

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2012 11:45 am    Заглавие: Прогнози-Бомби Отговорете с цитат

Брадфорд Сити-Нортхямптън Таун 2 dnb или 2(+0.5)
Току що William Hill даде зелен сфетофар за домакините..Smile))

По принцип очакванията са в полза на госта поради липса на основни играчи от страна на домакина.Не мисля така обаче аз.До този момент са заявени за Не участие от страна на домакина само двама.Това са Джейм Хансон и Джон И.От страна на госта обаче ще липсва от основният състав вратарят им също така и Джейк Робинсън.Така,че малко са пообъркани нещата затова и се спрях на двойният шанс.От там нататък какво ще покаже и аз не знам.

Халадаш Сомбатхей-Дьор ЕТО 1Х/1(+0.5)
Домакинът се намира на 12 позиця,а госта на 1-ва.По пътя на логиката би следвало срещата да бъде спечелена от госта.Но следващата среща на госта е с тима на Егри намиращ се на 15 позиция в листата на испадащите отбори.За да има уравняване на сили и компенсиране на Егри с вероятна загуба в следващата си бъдеща среща то също би било логично тази среща да завърши на хикс.Испоредно с това отборът домакин се намира на 12 позиция,а следващата му бъдеща среща е с тим намиращ се на 5 позиция.Така този микс ме спря на 1Х.
До тук унгарските ми срещи включително и Папата с Видеотона са о.к.
Остана последната при която очакванията са ми вече в обратната посока.

Уолсол-Линкълн Сити 1 краен
И тук осезаемо падат коефицентите за госта и хикса.Не ми се вярва букитата да пуснат такава аванта освен в първо полувреме с един равен и във второ полувреме излезе в полза на домакина.Така,че по-добре live

Нънийтън Таун-Лутън Таун 2 краен
Тук мисля,че са по исчистени нещата.Няма да се учудя още в п.п. да поведе госта..
Успех..

Пакш-Вашаш 2Х
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2012 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще давам като краен резултат прогнозите,но може да се играят на DNB
Македония-Словения краен 2
Ирландия-Гърция над 1.5 гола в срещата/очакванията са ми за повече/
Израел-Беларус Х2
Румъния-Белгия 1 dnb
Северна Ирландия-Азербайджан Х
Единственото което ме притеснява при последната среща е,че домакина има вече 2 поредни срещи които са завършили наравно.Дали може да си позволи и трета не знам.По принцип днес има страхотни срещи и бомби.Да са живи и здрави букитата,че ги има..Просто бомбите са на live.И успех все пак на всички колеги.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП