SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогнози от 07.11.2012 до 11.11.2012

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2012 4:27 pm    Заглавие: Прогнози от 07.11.2012 до 11.11.2012 Отговорете с цитат

За днес първата ми прогноза е за Шошо-Евиън.Мислих да я обявя в турнира,но коефицента от 1.63 ме спря.Има го за over/ander 0.5 п.п.Също и във второ полувреме в полза на домакина.Но не и като падащ което играе огромна роля..Неприятен коефицент.Очакванията са ми в полза за домакина тъй като дори и да е в групата на испадащите отбори,поредната му среща е с тима на Лион....Шошо 1dnb..
Мърдуел-Дънди Юнайтед 1(0)
Клуж-Галата 2(+0.5) или 2 dnb
Бенефика-Спартак Москва gol/gol с вероятност за 2Х
Брага 1Х или 1 dnb
Амазуло-Претория 1 dnb Централна Африка
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2012 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Анжи-Ливърпул 2(+0.5) Краен
Очакванията са ми Ливърпул да поведе още първо полувреме и завърши с победа..но дадох резервен вариант при АХ или двоен шанс

Нефчи Баку-Рубин Казан краен 2 в полза на госта.
При втората среща е възможно за п.п. 1Х в полза на домакина,но като краен очакваният са ми в полза на госта.

Молде-С.Букурещ 2(dnb)
Билбао-Лион над 2.5 гола и вероятна победа за Билбао 1 dnb
Партизан Белград дали няма да ми върне паричките от Ливърпул при п.п. на 1Х..????Май няма..Нещо господата от intrewetten водят хорото тази вечер.Очаквам също изненада при Спортинг и Генк за 2Х.

Последната промяна е направена от sidnikam на Чет Ное 08, 2012 9:10 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2012 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ливърпул май са с резервите за този мач, успех Smile
Цитат:
Вообще, очень тяжело Ливерпулю будет без Суареса, Стиви, Аллена, Шахина, Аггера, Шкртела, Стерлинга...
Реально второй состав в Черкизово выйдет
Но я верю в КОМАНДУ!
Вперед Ливерпуль! И удачи тебе!

атлетико мадрид също с резервите, затова бутнах ъндъра, но да видим, по принцип ЛЕ е с голове
Върнете се в началото
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Чет Ное 08, 2012 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В отговор на Операторчето
Работата е в това,че вече чета информация за отборите само когато трябва да дам обосновка към някакъв турнир.Да отчета дейност.Отминаха времената когато им се вързвах на игричките.Целият отговор и краен резултат е в господин коефицента.Имам достатъчно факти и доказателства за да опровергая това което пиша и застана зад думите си.Работата е в това,че 1 час преди започване на почти всяка среща се решава нейният изход.Същото се отнася и за голове и полувремена.Има разбира се и срещи например като снощната с Шошо.На отбори при които им предстои среща с по силен отбор вземат победа та,ако ще и 11-те им футболиста да са резерви.Вярвам,че,ако ти дам линковете и дам схемата по която работят ще промениш мнението си.За крайният резултат роля играят около 5 до 7 букмейкъра.За п.п. 2/3 и за вт.п. точно 4 букита.
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2012 1:56 pm    Заглавие: 10.11.2012 Отговорете с цитат

До този момент съм се спряла на 4 срещи.Имам очаквания за победа на Алоа от Шотландия група 1 но не искам да избързвам както направих вчера.1 час преди започване на срещата за Майнц промениха коеф. в полза на домакина.Парите разбира се си ги върнах,но защо да повтарям същата грешка.Същото се отнася и до Берое.Само да напомня,че следващата му среща е с тима на ЦСКА нещо което за мен играе голяма роля.И накрая за Етър който е в дъното на класацията не може все там да спи.Време е да се поразмърда и да позадържи поне първо полувреме.А и Черноморец Бургас не се е разписал със загуба докато останалите в челната тройка вече го направиха.
Астън Вила-Манчестър Ю. 2
Монако-Осер 1
Малага-Сосед 1
Сарагоса-Лакоруня Х

За Алоа промяна в коеф. в полза на домакина..по-добре е да се играе на живо..и евентуална изненада ОФИ-Верея за п.п.2 вт.Х или 2Х като краен.

Последната промяна е направена от sidnikam на Съб Ное 10, 2012 4:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2012 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста маргинални срещи си избрала ми се струва Smile само манчо бих подкрепил да ти кажа. Ако искаш пиши мачовете с коефициентите, за да коментираме.
Върнете се в началото
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2012 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="0perat0r"]Доста маргинални срещи си избрала ми се струва :) само манчо бих подкрепил да ти кажа. Ако искаш пиши мачовете с коефициентите, за да коментираме.[/quote]

Ако имаш нещо по-добро да предложиш...Давай..Ще се радвам..Просто това имам и това предлагам погледнато през моята призма..Що се отнася до коефицентите вярвам,че е безсмислено тъй като те различни според букито в което залага всеки един от нас..Що се отнася до подкрепа или не..Това за мен не значи нищо,ако прогнозата ми не излезе..Подкрепата няма да ми върне изгубеният залог..
levskarq77
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Лондон,Англия

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2012 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sidnikam написа:
В отговор на Операторчето
Работата е в това,че вече чета информация за отборите само когато трябва да дам обосновка към някакъв турнир.Да отчета дейност.Отминаха времената когато им се вързвах на игричките.Целият отговор и краен резултат е в господин коефицента.Имам достатъчно факти и доказателства за да опровергая това което пиша и застана зад думите си.Работата е в това,че 1 час преди започване на почти всяка среща се решава нейният изход.Същото се отнася и за голове и полувремена.Има разбира се и срещи например като снощната с Шошо.На отбори при които им предстои среща с по силен отбор вземат победа та,ако ще и 11-те им футболиста да са резерви.Вярвам,че,ако ти дам линковете и дам схемата по която работят ще промениш мнението си.За крайният резултат роля играят около 5 до 7 букмейкъра.За п.п. 2/3 и за вт.п. точно 4 букита.

здравей би ли разкрила въпросните букмейкъри по които се ориентираш.благодаря предварително.
Върнете се в началото
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2012 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямаш проблеми.Ще се постарая не да ги назова,а да ти пратя линк за да видиш с очите си за какво изобщо става дума..Но на лични разбира се.Едно е да се говори.Друго е да се види..Нали.Но утре..
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2012 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес последен ден от седмицата ще започна с Васко Де Гама,защото започнаха рано сутринта да падат коефицентите му.Най-накрая да излезе от серията загуби.Цели 5 на брой.Не мисля,че госта ще вземе победа тъй като следващата му среща е с тим намиращ се на дъното на листата.
Васко Де Гама-Атлетико Минейро 1 DNB/1(+0.5)
Витес-Твенте 2 dnb или 2(+0.5)
Милан-Фиорентина 1
Дженоа-Наполи 2
Монпелие-П.СЖ. 2
Това е от мен за днес.Успех.И очите на четири..
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП