SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

АРИС-М.СИТИ

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2011 4:12 pm    Заглавие: АРИС-М.СИТИ Отговорете с цитат

Не знам някой да е гледал срещата,, но аз я гледах по един от гръцките канали.Първото нещо, което можех да направя е да не залагам на тази среща и не сгреших..Имах усещането, че и двата отбора си правеха загрявка преди мача.Имах също и усещането, че се намират в някой парк за отдих..Всичко това затвърди мнението за нагласеност.Не им се вързвам аз на номерата им..особенно на първите им срещи..вторите играят каквото го играят..
vasko8764
***МАРКИЗ***

Местожителство: в нашата мила родина

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2011 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз още преди мача го бетнах под 2,5, а на полувлемето налях и на под 1,5. Просто се виждаше, че Сити се разхождат, а Арис толкова си магат и бяха доволни, че изкараха равен. Манипулация може - каго знаем колко пари се наливат в букитата, когато играят английски отбори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2011 8:54 pm    Заглавие: ......... Отговорете с цитат

[quote="vasko8764"]Аз още преди мача го бетнах под 2,5, а на полувлемето налях и на под 1,5. Просто се виждаше, че Сити се разхождат, а Арис толкова си магат и бяха доволни, че изкараха равен. Манипулация може - каго знаем колко пари се наливат в букитата, когато играят английски отбори.[/quote]

Така е колега затова и понякога тръбя..именно за това..тази вечер гледам колеги дават прогноза, но имам усещането, че не са погледнали една подробност..че единият отбор е в листа испадащи..влизам в едно сайтче с програма и там ми се исписва кога е възможна бомба между дадена среща..ако някой иска ще му го пратя..на гръцки е но като му обясня ще разбере бързо..няма нищо сложно..просто да си направи сверяване преди да залага..готова съм да ви помогна поне с това..всички ни тресе една треска.Хем и ще видите вчеращните бомбички на Карлайн..на Кардиф..аз също исках да заложа на тях но това ме спря..и не сгреших.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП