SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бейзбол
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2007 8:36 pm    Заглавие: Бейзбол Отговорете с цитат

Здравейте приятели на една от най-атрактивните игри в света.
За днес вниманието ми се привлича от следните 2 мача:

1.Сан Франциско Джайънтс - Ню Йорк Янкис - над 8.5 - 1.952 - 6:5

Тук всичко говори за победа на "янките",но все пак ме притесняват 8-те поредни загуби на "Джайнтс".Уанг Чиенг Мин ще хвърля за "Янкис" а той е в момента 24 в ранглистата с рейтинг 69.51 и баланс 7-4,като е с 4 поредни победи.Срещу него е звездата на С.Ф. Мат Морис - 19 ти с рейтинг 74.10 и същият баланс 7-4,но той ги редува п-з.
Двама силни питчера,мисля че ще покрият "овър-а".

2.Тексас Рейнджърс - Хюстън Астрос(-1.5) - 2 - 1.952 - 7:2

Рой Осуалд отново от Топ25 - 22-и,отново 7-4 с рейтинг 72.16,срещу един от най-слабите питчъри Джейми Райт и то в дербито на Тексас след две разгромни победи на "Рейнджърите" които са в серия от 3 поредни победи.Надявам се тази вечер това да приключи

Коеф. са от Спортингбет
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2007 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес избрах следният мач:

Атланта Брейвс(-1.5) - Вашингтон Нешънъл - 2.10 - Спортингбет - 4:1

Атланта са с 5 поредни загуби,а в мачовете с Нешънъл са с 2 поредни,нещо което никога не се е случвало в историята между двата отбора.Нещо повече от 28 -е си победи над този съперник,тази линия не е била покрита само в 6.Питчер за домакините е лидерът им Тим Хъдсън който е 25 в ранглистата с рейтинг 64.58 и баланс 6-5,но последният му мач бе загубен срещу лидера Бостън.За Вашингтон ще хвърля Джейсън Бергман - нищо особенно 1-3,81-и с рейтинг 29.33,а пък и последният му мач бе преди месец ..........срещу Атланта - спечелен.Като че ли е време за реванш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2007 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Л.А.Ейнджълс(-1.5) - Канзас Сити Роялс - 1 - 2.20 - Спортингбет - 4:12

При баланс между двата тима 28-9 и вчерашната загуба с която станаха 3 поред,тази вечер едва ла "ангелите" ще допуснат нова.За 444"кралете4 питчер ще бъде Жил Мече който е 39 с баланс 4-6 и очаквам да бъде разбит тази нощ.Ервин Сантана ще е на хълма за Ейнджълс и макар,че е доста неубедителен напоследък 5-7 ,90-и в ранглистата все пак няма победа от 09.06. и сега мисля че е добре да се започне с нова победа.

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2007 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста "ясни" мачове за днес,бих пробвал следното комбо.

1.Сиатъл Маринърс - Бостън Ред Сокс (-1.5)- 2 - 1.74-2:1
Дайсуки Мацузака ще хвърля за Бостън ,а той е 21 в листата .Лидерите са с две поредни загуби и много ме съмнява за трета.Райън Файербанд 318 в листата,с отрицателен рейтинг - просто ще бъде разбит.

2.Л.А.Ейнджълс(-1.5) - Канзас Сити - 1 - 1.80 - 0:1
Тук положението е същото кото за горният мач.Хорхе де ла Роса е трагичен за Канзас,докато Джерад Уейвър е в Топ 50.Само че загубите на Ейнджълс тук вече са 2 поредни,а това за тях е доста необичайно.

3.Балтимор Ориолс - Ню Йорк Янкис - 2 - 1.689 - 4:0
Тук също ще се стремим да прекъснем лошата серия на най-титолувания отбор който навъртя набързо 3 поредни загуби.Имакар ,че Ерик Бедард(Ориолс) превъзхожда Роджър Клемънс(НЙЯ),залагам за "янките".

4.Флорида Мерлийнс (-1.5)- Питсбърг Пайрътс - 1 - 2.15 - 5:7
Йон ван Беншотен)Лайрътс) е трагичен и ще бъде размазън от бътърите на Флорида.Той е едва 283 в листата.За Мерлийнс Серджио Митре който е в Топ50.

Ооо това снощи ,бе някакъв кошмар

Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Съб Юни 30, 2007 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хюстън Астрос - Колорадо Рокис - 2 - 1.892 - 0-5

Тук ще търся прекъсване на серията от 8 поредни загуби на Колорадо,питчърите са с леко предимство за Джеф Франсис(Рокис) - 7-5 с рейтинг - 3.80,срещу него с 3.66 и с баланс 1-2 е Джейсън Дженингс.Очаквам Хюстън да загубят ,не бих се учудил и на Рокис(-1.5) - коеф. - 2.50,но да не сме алчни. Laughing

Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Юли 03, 2007 1:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес си харесах два мача:

1.Л.А.Доджърс - Атланта Брейвс - под 8 - 1.64 - 5Dimes - 8:2 -Войд
(Дерек Лоу не е започнал мача за Доджърс и затова е Войд)

С тези два страхотни питчера по хълмовете Дерек Лоу(Доджърс) и Джон Смолц(Брейвс) просто не виждам как ще си отбележат толкова точки. В Stan Jаmes линията е 7 на ставка 2.05 която също си струва.Предвиждам минимална победа за Доджърс.

2.Колорадо Рокис - Ню Йорк Метс(-1.5) - 2.35 - Pinnacle - 6:2

Звездата на Метс -Том Глайвин е на хълма и не виждам никакви шансове Рокис да го пробият,докато отсреща Хирш се надявам да бъде разбит от батърите на Метс.

Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2007 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес се спирам на два мача

1.Бостън Ред Сокс - Тампа Бей Девилс - под 9 - 2.01 - Pinnacle - 4:1

Два превъзходни питчера - Дайсуки Матсузака(19 с ЕРА -3.80 и рейтинг 77.01 ,9-5 победи),това май питчера във върхова форма за лидерите от Ред Сокс,а срещу него е вездесъщият Скот Казмир за Девилс с ЕРА-4.26.Тук не виждам как ще се отбележат 9 ръна.

2.Тексас Рейнджърс - Л.А.Ейнджълс(-1.5) - 2.30 - Pinnacle - 8:3

Втора загуба на "ангелите"не се предвижда те са водени от Ервин Сантана,но важното е че за Рейнджърс на хълма е Кевин Милууд който е трагичен и очаквам да бъде разбит от батовете на гостите.

Върнете се в началото
nekakav
**БАРОН

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бостън Ред Сокс - Тампа Бей Девилс

Прогноза: 1 тв. !
Коефициент: 1.40

Бостън Ред Сокс са с най - добри показатели в MLB лигата ... със своите 52 победи (най - много от всички отбори) и 31 загуби (най - малко от всички отбори). Съперниците им пък са с доста по - излагаща се статистика - 33 победи и 50 загуби! Гостите навлезнаха в много лоша серия от 10 поредни загуби и не вярвам, че ще излезне от серията точно срещу лидера в тяхната група.

Ето последните мачове на домакините:

Boston Red Sox vs. Tampa Bay Devil Rays 7:5
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Devil Rays 4:1
Boston Red Sox vs. Texas Rangers 7:3

Boston Red Sox vs. Texas Rangers 1:2
Boston Red Sox vs. Texas Rangers 4:5

Boston Red Sox vs. Texas Rangers 2:1
Seattle Mariners vs. Boston Red Sox 1:1 2:1 (ПР)
Seattle Mariners vs. Boston Red Sox 8:7

Сигурно виждате, че когато Бостън (червените чорапи Smile ) губят то е минимално (8:7, 2:1 след продължения, 1:2) , а виждате и, че когато моите хора печелят то е ... УаУ ! => 4:1 ; 7:3 ; 7:5 ... и това последните им 3 мача. А последните 2 мача са им точно срещу сегашния съперник и те бият убедително Wink !

Последните 6 мача на гостите са:

Boston Red Sox vs. Tampa Bay Devil Rays 7:5
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Devil Rays 4:1
Cleveland Indians vs. Tampa Bay Devil Rays 10:2
Cleveland Indians vs. Tampa Bay Devil Rays 3:2
Cleveland Indians vs. Tampa Bay Devil Rays 8:6
Cleveland Indians vs. Tampa Bay Devil Rays 2:1

Коефициентът е нисък, но си заслужава да се комбинира за повдигане на общ коефициент в права колонка!

Boston Red Socks 15 - 4 Tampa Bay Devils
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След снощният абсолютно прав тираж,и за който по теория на гадостта не написах нищо,ето какво ви препоръчвам за днес.

1.Ню Йорк Янкис - Лос Анжелис Ейнджълс - над 10 - 2.10 - Stan James - 14:9

Бартоло Колон е на хълма за "ангелите" а е видно че не е във форма ЕРА - 5.79,баланс6-4 и 108 в листата с рейтинг 15.25.Имам чувство че тази вечер ще допусне доста точки.Отсреща малко по добре представящият се питчер на "Янкис" - Анди Петит 68-и с баланс6-4 и ЕРА - 3.77 с рейтинг 35.77.И двамата питчъри са равни в едно - получават по 16 млн.$ Laughing

По-предпазливите могат да го играят и над 9.5 в 5Dimes -1.80,но си мисля че над 10 е по добре.

2.Канзас Сити Роялс - Тампа Бей Девилс - 2 - 1.87- Canbet - 5:6

Това за мен е пика на деня.Серия от 11 поредни загуби е твърде много за отбора на "дяволите".Пък и Джеймс Шийлдс се представя великолепно до момента - 34-и с ЕРА-3.76 и бълънс 6-4.
Според мен Канзас са едни от най-слабите отбори в МЛБ ,пък и Одалис Перез е под всякаква критика 226-и с ЕРА-5.56 4-7 баланс и отрицателен рейтинг -- 1.66

3.Хюстън Астрос - Ню Йорк Метс- над 9.5 - 1.833 - Спортингбет - 4:0

Майк Пълфри започва за "Метс" и ще търси първата си победа -до момента 0-6 с ЕРА-6.11 ,на 260-о място с рейтинг "клонящ към замръзване"-15.56.Пък срещу него Уанди Родригес по-рутиниран 60-и с ЕРА-4.23,но напоследък нещо не му върви и на него.Смятам че Родригес ще бъде тотално разбит от батовете на Метс,но и Пълфри ще пусне доста.Иначе се колебаех за победа на Метс - първа на Пълфри.

Последната промяна е направена от nasich11 на Съб Юли 07, 2007 8:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
nekakav
**БАРОН

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз отново ще Ви препоръчам победа за Бостън Ред Сокс и то не, защото са много по - класни, но има огромно велю!

1.90 до 1.95 коефициент за отбор в серия от 4 поредни победи, който е начело на класирането в лигата, и който е победил в последния директен мач м/у двата отбора ...

ВИЖДА МИ СЕ АДСКА БОМБА! Естествено с по - малък залог Wink !

ПП Играят с Детройт Тайгърс и са гости.

Едит: Червените чорапи ми донесоха втора поредна победа!

Smile

nasich11:Ти нещо си се объркал май,как са ти донесли като губят от Детройт с 2:9

Как ше губят бе!

Коефициента в Globet беше 1.94 ! Заложих 1 евро за тяхна победа -> В МОМЕНТА ИМАМ 10.94 евро (при 10 депозирани) !

=> Залога ми е печеливш => ... Question

Последната промяна е направена от nekakav на Съб Юли 07, 2007 10:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес се спрях на следното:

Хюстън Астрос - Ню Йорк Метс(-1.5) - 2.42 - Pinnacle - 3:5

След вчерашното фиаско,донякъде очаквано в предвид слабия питчър но и изненадващо слабите батове - днес силно се надявам "Метс" да върнат всичко с лихвите.На хълма за тях е много опитния Том Глейвин с баланс 7-6 и ЕРА-4.39,което го задържа в момента на 56-позиция,но загуби последният път срещу Колорадо.
За Хюстън - това е Ууди Уйлямс който е трагичен с баланс 4-10 и ЕРА - 5.47.Последният уикенд е на 243-о място и след вчерашната "суша" този път очаквам направо да го разфасоват нападателите на "Метс".

Последната промяна е направена от nasich11 на Нед Юли 08, 2007 12:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Съб Юли 07, 2007 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тиража ми хареса на пръв поглед и отбрах още цели 3 мача.

1.ЛА Доджърс - Флорида Мерлийнс - 1 - 1.63 - Canbet - 2:7

Дерек Лоу - тук залагам само на това,неубедителен в последните 2 игри което за питчър от ТОП 20 е недопустимо с ЕРА -2.98.
Срещу него е Серджио Митре - без победа от 30.05, 59-и в листата с ЕРА - 2.88!!!.Under също не е изключен но е много ниска линията - 7.5 при коеф.2.00 най-добре е в 5Dimes

2.Питсбърг Пайрътс - Чикаго Къбс - 2 - Pinnacle - 1.76 - 1:7

Йон ван Бенсхотен -едва ли има по-слаб питчър от него 283 -и в листата,все още без победа със сравнително добро ЕРА-4.35,но тук едва ли ще има шанс.
За "Къбс" ще хвърля Тед Лили,с баланс 7-4 ЕРА -3.84 ,но вече цял месец не познава вкуса на загубата.
Давам предпочитание за Чикаго заради много по-слабия питчър.

3.Сан Диего Падрес - Атланта Брейвс - над 9.5 - 2.35 - 5Dimes - 8:5
Абсолютен дебютант ще започне за "Брейвс" - Жожо Рейес.
Срещу него се изправя Дейвид Уелс който е с баланс 4-5 и ЕРА -4.16.
По принцип "Падретата" не се славят като резултатен тим ,но предвид "Rookie" на "Брейвс" и неубедителният Уелс считам ,че тук е пик.

Днес реализирахме добри попадения Very Happy Very Happy

Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Юли 08, 2007 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес избрах да играя само под/над в 2 мача - друго не виждам:

1.ЛА Доджърс - Флорида Марлийнс - над 9 - 1.869 - Спортингбет - 9:3

Ерик Столц ще хвърля за Доджърс,а и на него му е повлияла слабата серия на тима.ЕРА му е 3.00 ,но баланс 0-1.
Отсреща е Скот Олсен който е с баланс 6-6 и ЕРА - 5.01 ,82 -и в подреждането - както може да спечели даден мач така може и да го провали.
Мисля че Доджърс най-сетне ще спечелят и то с разлика,но за по-сигурно след последните им издънки предпочитам "овер-а".

2.Синсинати Редс - Аризона Даймъндбекс - под 9.5 -1.833 - Спортингбет - 4:3

Тук просто недоумявам за високата линия.За "пивоварите" на хълма е венецуелецът Юсмейро Петит,който има ЕРА-2.19,вярно с малък баланс 1-1 и 136 място,но за мен той е доста стабилен питчър.
За "Редс" пък ще хвърля звездата им и показващ превъзходна форма - Аарон Харанг - 9-2 баланс и ЕРА-3.84,той е в ТОП 30 и не вярвам точно на него да му се отбележат много точки.Очаквам трудна победа за Аризона без много точки.

Върнете се в началото
Liverpoolian
**БАРОН

Местожителство: Montana

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първите ми прогнози тук, надявам се да са успешни Wink
Днес има 6 мача, 4 съм си харесал Very Happy

Chicago White Sox (Jon Garland) @ Baltimore Orioles
Pick: White Sox 3/10 @ 2.17 5dimes
WON - 9:7

Този мач го виждам като 50/50 и именно за това взимам високия коеф. за Чикаго.За тях ще започне Джон Гарлънд (6-6, 3.92 ЕРА), който в последния си старт срещу Минесота буквално беше разстрелян - 11 ръна за 3 ининга.Впоследствие Чикаго загубиха мача с 20:14.Това е един от най-ужасните мачове в кариерата на Гарланд.По принцип той е стабилен питчър и съм сигурен, че ще направи всичко по силите си за да измие срама от онзи мач.Срещу Балтимор той е 4-2 с 4.85 ЕРА.Чикаго са 6-1 в последните си 7 мача и са 7-1 от последните 8 мача в Балтимор, отбелязвайки средно по 7.9 ръна и удрят .340.Балтимор също правят слаб сезон.На 18 Юни смениха мениджъра си и от тогава насам са 9-9.Джереми Гутрие, също много стабилен питчър, се очаква да започне за Балтимор.Гутрие няма победа у дома от 8 Май.Има 5 старта у дома от тогава насам и е 0-1 с 2.97 ЕРА в тях, като Ориолс са загубили 4 от тези мачове.Гутрие никога не е стартирал срещу Уайт Сокс.Смятам, че тук може да се потърси и оувър 8.5 @ 1.95 Canbet, но с тези питчъри е малко рисковано.За мен валюто е на Чикаго.

Toronto Blue Jays @ Boston Red Sox
Pick: Red Sox 5/10 @ 1.88 Pinnacle
WON - 4:7

Рядко се вижда такъв коеф. за Ред Сокс у дома.Торонто излизат със своя ас, Рой Халадей, но това няма да ме спре да заложа на Бостън, въпреки че формата им от началото на сезона значително спадна.Халадей доказа в последния си мач срещу Кливлънд, че и той може да пуска не малко рънове.5 за 5 ининга си е доста за него.Бостън имат достатъчно добри батери, че да грабнат победата.Бостън са четвъртия по сила домакин и са спечелили 8 от последните си 10 мача на Фенуей Парк, но в двата си домакински мача срещу Торонто този сезон имат 2 загуби.Все пак от 8 срещи между двата тима до тук, Бостън спечелиха 5 и мисля, че най-накрая ще успеят да ги бият и у дома.Тим Уейкфийлд ще започне за Бостън.Определено Уейкфийлд не е от най-добрите стартъри на Бостън този сезон, но се намира в добра форма и мисля, че на Торонто няма да им е лесно срещу него.Срещу Торонто той има много добра кариера - 14-9 от 43 мача с 3.75 ЕРА , 2-1 с 1.80 ЕРА този сезон и 7-2 с 2.72 ЕРА в последните 9 старта срещу Блу Джейс.

Detroit Tigers (Andrew Miller) @ Seattle Mariners
Pick: Tigers 3/10 @ 2.28 5dimes
LOST - 2:3

Не мога да се съглася, че Детройт трябва да са такъв аутсайдер в този мач.Сиатъл определено изненадват този сезон и в този мач за тях започва Феликс Ернандес - феноменален 21 годишен питчър, който беше контузен близо 1 месец, но след като се завърна постепенно набра скорост и в последния си мач напомни за себе си, като не допусна рън за 8 ининга при победата на Сиатъл с 4:0 над Оуклънд.Уменията на Феликс наистина ще бъдат подложени на изпитание срещу най-добрата атака в МЛБ.Детройт и Сиатъл са в серии от по 5 и 3 победи съответно.Едната днес ще свърши и си мисля, че шансовете това да е тази на Маринърс са по-големи от това което показват коефициентите.За Детройт ще започне 22 годишния Андрю Милър, който също се представя добре този сезон и в последния си мач срещу Ред Сокс допусна 1 рън за 7 ининга при победата с 9:2.Тайгърс са много добър гост, докато Сиатъл са трудни за побеждаване у дома.Мача е доста труден за прогнозиране, но определено не съм съгласен с този коеф. за Детройт.Двата отбора имат 3 доста резултатни мача този сезон, 2 спечелени от Детройт, и може да се потърси оувър, въпреки че си е доста рисковано.

Oakland Athletics (Chad Gaudin) @ Minnesota Twins
Pick: Athletics 3/10 @ 2.13 5dimes
LOST - 2:6

Харесва ми коеф. и залагам основно на уменията на Чад Гаудин, който се представя отлично до тук.Минесота започват със Скор Бейкър, който допусна 7 ръна за 5 ининга срещу Уайт Сокс в прословутия мач, завършил 20:14 в полза на Туинс.Смятам, че Оуклънд имат силите да грабнат победа в първия мач от 4-те в тази серия.2.13 си заслужава да се опита.

Успех!
Печалбата днес е малка, но все пак е печалба Mr. Green Утре се надявам на повече.
Върнете се в началото
Liverpoolian
**БАРОН

Местожителство: Montana

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chicago White Sox (Mark Buehrle) @ Baltimore Orioles
Pick: White Sox 3/10 @ 2.22 Pinnacle
LOST - 0:2

Днес отново съм с белите чорапи.Вчера не ме подведоха и се надявам и днес да не го сторят.Коеф. днес също е доста добър и трябва да се опита.Двата тима вадят може би най-добрите си питчъри - Марк Бурле за Чикаго и Ерик Бедард за Балтимор.Това прави двубоя доста непредвидим, но като се има предвид, че Уайт Сокс са в добра форма, Бурле е страхотен питчър, който скоро подписа нов договор с Чикаго, от последните 9 мача в Балтимор Чикаго са спечелили 8 и не на последно място добрия коеф. не мога да изпусна този залог.Ориолс са един от най-слабите домакини в МЛБ.Днес може би ще се получи далеч по-нискорезултатен мач от вчерашния, но не ви препоръчвам да играете ъндър на ниската линия от 7.5.

Kansas City Royals @ Cleveland Indians
Pick: Indians (-1 AH) 6/10 @ 1.741 Pinnacle
VOID - 4:5

Залога ми се основава на това, че Кливлънд са най-добрия домакин в лигата с 31 победи и 12 загуби на Якобс Фийлд.Също така притежават една от най-силните атаки в МЛБ и днес срещу Перез, който се очаква да започне за Канзас не вярвам да имат проблеми.За племето се очаква да започне Джейк Уестрбруук, който дълго време беше контузен и след като се върна в игра след близо 6 седмици не е постигнал запомнящи се резултати.Очаквам четвъртия му старт след връщането му в игра да бъде доста по успешен.Канзас са си от най-слабите отбори в МЛБ, въпреки че изненадват от време на време с някоя двуцифрена победа.Мисля, че това е мача в който Уестбруук ще си върне увереността.Срещу Канзас той е 5-3 с 2.41 ЕРА от 18 мача.

NY Yankees (Roger Clemens) @ Tampa Bay Devil Rays
Pick: Yankees (-1 AH) 6/10 @ 1.87 Pinnacle
LOST - 4:6

Коеф. за янките взе да пада и вече няма много оферта да се играе на МЛ, за това избирам този хендикап, където при победа с 1 рън разлика парите се връщат.НЙ са горещи в момента и не вярвам точно ужасно слабия тим на Тампа Бей да ги спре.Девил Рейс загубиха 14 от последните си 15 мача и това ги прави най-слабия отбор в лигата за момента.НЙ са на обратния полюс, спечелвайки 6 от последните си 7 мача, като в два от тях разбиха ЛА Ейнджълс със 14:9 и 12:0.Друга причина да се търси изразителна победа за Янките е стартъра им - Роджър Клемънс.Ракетата се справя отлично на последък и това ня вярвам да се промени срещу отчайващите домакини от Тампа.На няколко пъти се опитвах да "спра" серията на Тампа Бей, но явно този отбор има сериозен проблем и по-добре да се възползваме от това като залагаме срещу него.Цялата атака на Янките е в изключителна форма.Анди Родригес също не прави изключение.Вчера отбеляза 31-я си хоумрън за сезона.Не вярвам нюйоркчани на срещнат особени проблеми днес, дори срещу питчър като Скот Казмир.Една птичка пролет не прави.

Pittsburgh Pirates ( I Snell )@ Atlanta Braves
Pick: Pirates 3/10 @ 2.39 Pinnacle
LOST - 1:9

И двата отбора са спечелиха 9 от 13 преди ALL-STAR брейка.И двата отбора изкарват солидни питчъри днес.Тим Хъдсън за Атланта и Ян Снел за Питсбърг.Често играя този сезон пиратите когато започват със Снел, но предимно у дома поради тази причина залога ми не е голям.Смятам, че шансовете на Питсбърг за спечелването на тази среща са повече от добри и коеф. ме задоволява напълно.Питчъра им е солиден, могат да удрят, формата на Хъдсън не е същата каквато беше от началото на сезона, Атланта не са много добър домакин и пиратите доста често правят изненади този сезон.

Colorado Rockies @ Milwaukee Brewers
Pick: Brewers (-1.5) 3/10 @ 2.51 - LOST
Pick: Over 8.0 3/10 @ 2.04 Pinnacle - WON - 10:6

Учудва ме тази линия.И за оуврър ,и за РЛ.Двата отбора разполагат с отлични батери и често правят резултатни мачове.Днес се очаква да започнат Джеф Франсис за Колорадо и Бен Шийтс за Милуоки.Дори с тези двамата, мисля че линията може да бъде покрита.Преди прекъсването, Колорадо бяха 5-1 от 6 мача и отбелязваха средно по 8.5 ръна на мач и удряха .377.Като гост обаче са много зле (1-9 от последните 10 мача) и питчинга им притежава ЕРА от 7.61.В Милуоки не са печелили от 2004 година, като са претърпяли 3 sweep-а.Франсис е добър питчър, но ако не му тръгне играта лесно може да пуска много подаръци на съперника.Срещу Милуоки е 0-2 с 9.28 ЕРА.Милуоки са един от най-добрите домакини и бележат доста на своя Милър Парк в Уисконсин.Очаквам победа за Брю Крю и резултатен мач.Поне единия от двата залога трябва да излезе.

Обмислям още 1-2 мача, но ако наистина си харесам нещо ще го постна тук.Най-вероятно това ще е за днес.Успех!!!

Доста лош ден Embarassed Confused Shocked Mad Нека кажем, че стана така защото вчера беше петък 13 и продължаваме напред Laughing Дано днес е по-добре.... Rolling Eyes

Последната промяна е направена от Liverpoolian на Съб Юли 14, 2007 6:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП