SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бейзбол
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 6:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и от мен нещо,за днес:

Ню Йорк Метс (-1.5) - Синсинати Редс - 1 - 2.45 - Pinnacle - 4-8

Избирам малко рисков залог,но разчитам на прекъсване на серията ат 4 поредни победи на червените.Иначе те стартират със лидера си Аарон Харанг който няма загуба от доста време насам с баланс 9-2,21-и в листата с рейтинг-75.63 и ЕРА-3.67 което не е вподкрепа на твърдението ми,но все пак се надявам да допусне повече от 4 точки.
Срещу него е новата звезда на Метс - Джон Мейн който с ЕРА-2.71 завършва "великолепната седморка" 7-и,баланс10-4 и рейтинг - 97.85.Последната му загуба е от 12.06 от силните "ЛАЕйнджълс".За по предпазливите предлагам чиста победа на Метс оценена на 1.66 в същото буки,но аз ще взема ХК.

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Юли 15, 2007 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес се поразрових малко повече и видях доста мачове,то от виждане до излизане ехеееее ама все пак:

1.Сиатъл Маринърс - Детройт Тайгърс(-1.5) - 2 - 2.15 - Canbet - 7:11

Джъстин Верландер за "тигрите" питчър на границата на Топ 10 с ЕРА-3.14,10-3 баланс и рейтинг 89.16,а залогът го правя заради противника му от Сиатъл - Джеф Уевър - 2-6 баланс,6.34 ЕРА и отрицателен рейтинг-16.00,последният уикенд е 266.От "тигрите" има една загуба. Смятам ,че тук Детройт ще се разправят убедително с "моряците" от Сиатъл.

2.Тампа Бей Девилс - Ню Йорк Янкис - над 10.5 - 2.04 - Pinnacle - 6:7

Макар,че тук има доста висока линия,смятам че е преодолима предвид състоянието на питчърите и на двата отбора.
Майк Мусина започва за "Янкис" -4-6 баланс,с ЕРА-4.62 ,92 в ранглистата - в неговите мачове се получават доста точки от НЙЯнкис и не бих му се доверил,за Тампа пък Едуин Джаксън - едва ли има по-слаб от него 1-9 баланс,402-и в ранглистата с ЕРА - 7.23 просто цифрите говорят сами.Между другото бих взел и "Янкис" - 1.5,но точно Мусина ме притеснява.

3.Минесота Туинс - Окланд Атлетикс(-1.5) - 2 - 2.45 - Pinnacle
- 4:3

Дан Харен лидерът в ранглистата от последният уикенд с ЕРА -2.3 ще бъде на хълма за "Атлетикс",10-2 баланс ,рейтинг - 109.69.Просто тази ставка ме изумява и задължително ще я взема.
Срещу него застава Буф Бонсър - средна хубост 5-6,ЕРА - 4.70 79 -и в листата ,а и явно не е във форма след 3 поредни загуби.

4.Торонто Блу Джейс - Бостън Ред Сокс(-1.5) - 2 - 1.91 - Canbet-2:1

Тук положението е почти същото както в горният мач,само че Джош Бекет - лидерът на Бостън преди кръг само загуби от Тексас,а иначе визитката му респектира 12-2,ЕРА - 3.44 и ако не беше горната загуба щеше да е в ТОП 5 поне.
Срещу него Джеси Литч след едномесечна почивка се появи в мача с Окланд и загуби .Той е 144-и,с ЕРА- 4.74 и баланс 1-3.
Ако и тук се случи нещо от сорта "Тексас" никой не може да ме убеди че няма намеса на букмейкъри.

5.Милоуки Брюърс - Колорадо Рокис - над 9 - 1.88 - Pinnacle - 4:3

Джеф Супан стартира за Брюърс 8-8,ЕРА -5.00 което показва лошата му форма.Тук мисля,че линията е занижена и няма да имапроблем при покриването и.
За Колорадо Аарон Кук същото положение като горното 5-6,с малко по добро ЕРА-4.70.
Тук може да се пробва и над5 в първите 5 ининга в същия букмейкър на 1.93.

и последното предложение за днес е:
6.Флорида Мерлийнс - Вашингтон Нешънъл - над 9.5 - 1.91 - Canbet - 5:3

Този залог вече започна да пада и не е лошо ако играете да го вземете по-бързо.
Джейсън Симонтачи за Вашингтон пуска доста точки с ЕРА-6.11,баланс 6-6,а отсреща Скот Олсен е същият 6-7 с ЕРА-5.23.
Тук и двамата питчъри ще бъдат разбити тотално и въпросът е кой -кого.
Дано да съм ви бил полезен!

Shocked Confused пълен провал!!!Детройт води с 5:2 ама провалът си е провал

Последната промяна е направена от nasich11 на Вто Юли 17, 2007 12:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След вчерашното фиаско днес само 1 мач.

Вашингтон Нешънълс - Хюстън Астрос - над 8.5 - 1.70-5Dimes - 4:3

Просто не мога да повярвам че съществува такава линия.
Майк Бейксик за Вашингтон с ЕРА-5.20,2-6 баланс и на 151 място в листата,срещу него е Уди Уйлямс 143-и с баланс 4-10 и ЕРА-5.34.
В този мач съм почти сигурен че и двамата питчъри ще бъдат тотално разбити и очаквам доста точки да се отбележат.Между другото линията навсякъде е 9,само тук са се излъгали,имат даже 8 на ставка 1.58.За мен това е пик.

Последната промяна е направена от nasich11 на Вто Юли 17, 2007 7:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
CSKA30
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така може ли някой да ми обясни какви са правилата на играта,защото нищо не мога да схвана,пък от страна на залозите съм доста редовен,но пък главното за спорта незнам! Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Целта на играта е да се отбележат повече точки. Точка се взема, когато играчът направи пълна обиколка на четирите бази, които лежат по крайщата на поле с формата на квадрат. Играе се от два отбора, всеки от по 9 играча. Единият отбор подава топката и защитава полето,а другият -удря топката и се стреми да завземе повече бази и да отбелeжи точка. Всеки мач се състои от 9 ининга,като при всеки ининг ролите на нападащ и защитаващ се отбор се сменят.

Играта започва когато играчът от защитаващия полето отбор /питчерът/, стоящ в центъра на бейзболното поле, хвъри топката към играча, заел позиция на хоума от отбора на съперника. Топката, която хвърля е около 145-150 гр. Тя е твърда, има коркова сърцевина, обвита с конци, а отгоре и с кожа.

Ако този играч /батерът/ удари топката, побягва, за да завземе първа база. Защитаващият полето отбор се стреми да улови ударената топка и бързо да я подаде към защитника на базата, към която батера или друг негов съотборник тича. Ако топката бъде уловена във въздуха, батерът изгаря. Ето защо, се избягват удари с голяма парабола, които дават възможност това да стане. Когато играч на нападащия отбор бъде докоснат от съперника с топката, той е изгорен. Поради това, бягащите до базите понякога ги завземат с пързаляне /слайдинг/- за да не бъдат докоснати с топката.

Ако батерът не удари топката при 3 "добри" хвърляния (страйка -ен. strike), е вън от играта и на негово място застава следващият батер. Трябва да се знае, че батер не е точно определена длъжност. Така се нарича всеки противников играч, заел позиция на началната точка /хоума/. При трима играчи в аут, инингът свършва и започва друг, като ролите на двата отбора се сменят. За "добро" се счита това хвърляне на питчера, което попада в определена зона, ограничена между коленете и гърдите на батера, над хоума. Ако питчер допусне 4 "лоши" ("бол" - en.ball) хвърляния, батерът получава служебно първа база. Играчите по базите се наричат съответно първи бейзмен, втори бейзмен и трети бейзмен. Хоумът се защитава от кетчера.

Понятия

база - /en. base/ - Това са и четирите ъгъла на квадрата. Обозначени са с "възглавнички" с квадратна форма и страна, равна на 38 см. Базите се броят по посока обратна на часовниковата стрелка. След хоума са първа, втора и трета база.

батер, батиращият - /en. batter/ - Батер е играчът, застанал до хоума, чийто ред е да удря топката

хоум - /en. home - дом/ - Началната и крайна база.

хоумрън - en. home run - Силен и далечен удар, най-често прехвърлящ игрището (в публиката), който позволява на батера, както и на всички други, заели в този момент бази, да достигнат хоума.

ининг - /en. inning/ - Всяка игра има 9 ининга. Това е тази част от играта, в която единият отбор напада, а другият се защитава. Когато изгорят 3-ма играча, инингът приключва и започва нов.

кетчер - /от en. catch -хващам/ - Играчът, на когото питчер подава топката. Нерядко хваща и леко ударените топки, които политат назад, както и защитава хоума.

питчер - /en. pitcher/ - Хвърлящият топката. Един от най-важните играчи на полето. От силата и траекторията на неговото хвърляне, зависи удара на батера. Неговата задача е така да хвърли топката, че да затрудни и заблуди максимално батера. Има определени начини на хващане на топката, с които се придават въртеливи движения при хвърлянето й, което затруднява предвиждането къде ще бъде тя точно когато прелита над хоума -момента, в който се удря.

страйк - /en.strike/ - "Добро" хвърляне на питчера. Това, което попада в зоната на играча. Дори да не попадне, ако батерът замахне и батата му /бухалката/ премине над хоума, това също се зачита за страйк.

страйк зона -/en.strike zone/ - въображаемият правоъгълник, намиращ се над хоума, ограничен от коленете и гърдите (средата между колана и раменете т.е. гърдите) на батера.

бол -/en. ball/ -"лошо" хвърляне. Недобро хвърляне на питчера, регистрирано от съдията на хоума, при което топката преминава извън страйк зоната на играча.

Уикипедия

Това мисля,че ще е достатъчно за начало.

Върнете се в началото
CSKA30
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря насич11,а сега ако ми кажеш какво значи при следенето на живо на мач има в дясно едно R,което знам че е рънове,но има още две H и E,ще си златен! Smile Yahoo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе да ти кажа това H и E и аз незнам какво е, но си следя мачовете трябвати R - ръновете т.е. резултата Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко късно ,но сега успях за днес предлагам един мач:

Окланд Атлетикс(-1.5) - Тексас Рейнджърс - 1 - 2.43 -Pinnacle - 4:11

24-годишният Чад Гаудин е на хълма за Атлетикс.Той прави доста добър сезон и в момента е в ТОП30,с баланс 8-4 и ЕРА - 3.18.Преди два мача и самите "янки" му изядоха попарата.
Срещу него е Робинсон Тейеда за "рейнджърите" - един от най-слабите тимове за мен в МЛБ 263-и,с ЕРА-6.7 и баланс 5-8.
Допълнителен факт за прогнозата ми е че домакините забравиха какво е това победа вече 8 мача,а пък и съперникът е от същата дивизия - доста познат.По разумно е да търся само победа за Атлетикс,но срещу отбор като Тексас и предвид слабия питчър предпочитам ХК.

Последната промяна е направена от nasich11 на Сря Юли 18, 2007 9:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бостън Ред Сокс(-1.5) - Канзас Сити Роялс 1 @ 1.80 (3:9)

8/10

Бостън за мен си остават един от най-добрите отбори в лигата до момента и смятъм, че ще държат този фронт. Снощи те размазаха съперника си и тази вечер мисля, че няма да бъдат далеч от истината. Може да се каже, че слредях и кофициента, който за 1ца подна с около 0.30 Ohmy За бостън ще започне Тим Уейкфилд, който е доста добър питчър 10-8 през сезона, в последните си три мача в добра форма 3-0. За Канзас започва дебютант Лео Нунез със парви мач тази година и то срещу доста тежък съперник, смятам, че това ще окаже голямо влияние и Ред Сокс ще спечелят тази вечер отново убедителна победа.

Н.Й. Янкис - Торонто Блу Джейс 1 @ 1.73 (3:2)

6/10

Янките тази вечер сеизправят срещу основният си опонент за място в групата. Снощи стана успорав мач в който те спечелиха с 6:2 срещу Торонто. Тази вечер ще им бъде доста по-трудно, затова не рискувам със хендикап, но смятъм, че победата е важна и ще я гонят и двата тима, но Янките са по-добрият отбор и мисля, че ще спечелят. Ще започнат със Анди Петити един добър питчър 5-6 през сезона и 1-1 по последните си две срещи - едно прилично представяне, но тази вечер ще му се наложи да покаже по-добра игра, който той може. Торонто ще играят със Рой Халейдей 10-4 през сезона си, но в последните срещи показва колебание и слаба игра 1-2. Ще бъде труден мач, очакванията са ми за победа на Янките.

Л.А. Доджърс - Филаделфия Филис O9 @ 1.869 (3:15)

7/10

Снощи Доджърс показаха страхотна игра със ной-добрия питчър в лигата за мен. Днес ще играят със Марк Хендриксън далеч по-слаб питчър 4-4 през сезона и 1-2 пред последните си 3 мача. Съпердниците също не излизат със най-доброто си Джей Д. Дъблин 0-2. ТАзи вечер очаквам доста по-трудне мач за Доджърс, но пък резултатност и за двата тима и двата питчъра не са в ной-добрата си форма и нищо чудно да станем свидетели на над 9 ръна, затова и прогнозата ми е токава.

Последната промяна е направена от stoevstz на Сря Юли 18, 2007 9:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Liverpoolian
**БАРОН

Местожителство: Montana

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 6:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stoevstz написа:
Бе да ти кажа това H и E и аз незнам какво е, но си следя мачовете трябвати R - ръновете т.е. резултата Smile

H - Hits - Удари
Е - Errors - Грешки

Между другото, забравих да кажа да не се хвърляте много на Оукланд, защото са продали досегашния си кетчър.В интервю самия Чад Гаудин казва, че резултатите му до сега са се дължали до голяма степен на него.... Embarassed
Върнете се в началото
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 7:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чикаго Къбс(-1.5) - Сан Франциско Джайънтс 1 @ 2.20 (12:1)

7/10

Къбс се представят на едно средно добро ниво до момента в лигата и правят същотака доста добри резултати. Първите два мача бяха трудни за тима на Къбс, първия спечелиха с минимална разлика 3:2, а снощи загубиха с 2:4. Тази вечер обаче мисля, че резултата ще е доста по-различен в полза на Къбс. За къбс ще започне Карлос Замбрано много добре играещ този сезон, а и в момента се намира в добра форма. Това обаче неможе да се каже за питчъра на съперниците им - Мат Кайн. През сезона си е 3-10, а и моментната му форма никак не е на добро представяне иманно тази разлика тазди вечер мисля, че много ще тижи и затова предпочитам и хендикапа за къбс.

Л.А. Доджърс(-1.5) - Филаделфия Филис 1 @ 2.45 (5:4)

6/10

И двата отбора си размениха по 1 разграмна победа и тази вечер излизът също със много добри питчъри. Чад билингслей за Доджърс 6:0 през този сезон, а за Филис Кели Кендрик 4:0. И двамата много добре представящисе, за пръв път ще играят срещу съперника си и очаквам много успорвам нач тази вечер, но залагам на по опитният отбор като цяло със рискован залог хендикап за Доджърс Smile

Последната промяна е направена от stoevstz на Чет Юли 19, 2007 12:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Liverpoolian
**БАРОН

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LA Angels @ Tampa Bay - LA Angels @ 1.641 Pinnacle

Ако ЛА бяха във форма бих потърсил хендикап, но не и сега, когато батите им са в голяма суша, стартърите им не се представят добре в последно време, а Тампа Бей излиза от кризата.Все пак смятам, че на ангелите 4 поредни загуби ще им дойдат малко в повече, особено като се има предвид, че 3 от тях ще са от Тампа.Днес шансовете на ЛА с Келвим Ескобар на хълма ми се струват повече от добри.ЛА са 13-4 от 17 старта на Ескобар и 5-0 от последните 5.Десничара е 4-0 от последните си 7 старта с 3.10 ЕРА, и срещу него удрят .223 за този период.В последния си мач той допусна 1 рън за 8 ининга срещу Тексас.Ескобар е хвърлял поне 7 ининга в 11 от последните си 14 старта и е допуснал 3 или по-малко рънове в 9 от тези мачове.Срещу Тампа Бей е 5-7 с 6.11 ЕРА, но не ги е срещал от 2004.Срещу ЛА в този мач ще излезе 24-годишният Анди Сонанстин, който е 1-4 с 5.57 ЕРА.Мисля, че срещу него батите на ЛА, които имат доста голям потенциал, ще отбележат повечко рънове, от колкото до сега в тази серия, и ако Ескобар си свърши работата победата за ЛА ни е в кърпа вързана.Може да се изчака с взимането на този залог, защото ми се струва че коеф. ще се покачи.

Yankees + Red Sox (combo) @ 2.16 Bet365

Два ниски коефициента.Мисля, че е по добре да се играят в комбо, за да се постигне по-висок коеф., от колкото да се търси хендикап.Янките са в добра форма и играят доста мотивирано.Вече съкратиха аванса на Бостън с 5 победи, и сега изостават със 7.Трябва да печелят всеки възможен мач, за да използват слабата форма на Ред Сокс.Вече водят 3-0 срещу Торонто в тази серия.Щом вчера Блу Джейс не успяха да бият с Шон Маркъм, не вярвам днес да го сторят с МакГоуън срещу Уонг.МакГоуън е много по-добър в дневните си мачове, но ако Уонг и булпена на янките си свършат работата, батите на Ню Йорк ще отбележат достатъчно за да спечелят.
Ред Сокс излизат с Дайсуки Матсузака срещу Чикаго Уайт Сокс.Мисля, че в тази серия ще се разбере дали Бостън ще имат добър сезон, или втората половина ще е далеч по-лоша от първата.Японеца не се справи добре в последните си 2 старта и мисля, че сега е време да направи добър мач.Уайт Сокс са си отбор средна класа за мен, въпреки че играят доста по-добре от колкото в началото на сезона.Днес започват с Хавиер Васкез.Класата му е доста по ниска от тази на Марк Бурле например.Не ми се вярва той да направи добър мач.На Фенуей парк е 0-3 с 4.50 ЕРА.Булпена на Чикаго също е доста зле.След срамната загуба от Канзас, Бостън трябва да вземат този първи мач от серията с Чикаго.

Toronto Blue Jays @ New York Yankees - Under 9.5 @ 2.00 Pinnacle

Тук мисля, че може да се пробва и ъндър.Както казах, МакГоуън се представя доста по - добре в дневни мачове , от колкто през нощта - 4-0 с 2.34 ЕРА от 5 старта, а през нощта - 1-5 7.29 ЕРА.Уонг си е солиден питчър, особено у дома и не вярвам Торонто да отбележат повече от 2-3 в този мач.Двата отбора имат 2 оувър 9.5 от 7 мача този сезон.

San Francisco Giants @ Chicago Cubs - Cubs @ 1.649 Pinnacle

Къбс мачкат и очаквам това да продължи.Вчера размазаха СФ с 12:1, днес не вярвам да е по-различно.Всичко в Чикаго върви напоследък - булпен, стартъри, удряне...СФ са слаби и разочароват доста.Днес за Чикаго ще започне Тед Лили 9-4 3.51 ЕРА този сезон.Той е допуснал по 1 рън в последните си 3 старта.Мат Морис е 0-2 с 8.13 ЕРА от последните си 5 старта.Срещу Къбс е с 4.30 ЕРА , но е загубил последните си 4 мача срещу тях със 7.48 ЕРА.

От ранните мачове това съм си избрал.Ако минат добре, може да пусна още някой от тези през нощта.

Успех с базите днес !
Върнете се в началото
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От ранните мачове само за този ми остна време Smile

Чикаго Къбс - Сан Франциско Джайънтс 1 @ 1.63 (9:8 )

8/10

Снощи Къбс отнесаха Сан франциско като преди това имаха два трудни мача със тях. Тед Лили започва за Кълс и се намира във страхотнаформа 3-0 в последните си срещи, а Джайънтс излизат със Мат Морис 7-5 през сезона си, но във последните мачове не показва добра игра. Тази вечер отново очаквам победа за Къбс, но ще им бъде по-трудно затова хендикапа е по-ресков и го избягвам. Прогнозата ми е за Къбс.
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 12:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За днес един мач:

Лос Анжелис Доджърс - Ню Йорк Метс - 1 - 1.80 - Ladbrokes- 9:13 - ГУБИ

Този мач го играя само заради едно име - Дерек Лоу който започва на хълма за Доджърс,с не много приятен сезон 8-8 ,но ЕРА -3.05 и 19 в листата.Без победа в последните си 4 мача и то срещу посредствени отбори.Но днес очаквам да избухне с пълна сила точно срещу Метс.
Срещу него застава Том Глейвин - опитен питчър на 41-год.8-6 баланс ЕРА-4.15,47-и в листата .Тук очаквам ниско резултатен мач в който таланта на Лоу ще донесе и победата на Доджърс.

Р.Р. Много слаб Лоу,направо трагичен в първият ининг го разбиха тотално.

Върнете се в началото
Liverpoolian
**БАРОН

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Houston Astros @ Pittsburgh Pirates
Pick: Pirates @ 2.04 Pinnacle

Мисля, че тук Питсбърг ще прекратят серията си от 6 поредни загуби.Хюстън най-слабия отбор като гост - 16-33 този сезон и са загубили последните си 5 мача навън.И двата изпитват трудности след паузата заради мача на звездите.По принцип мача си е 50/50 от където и да се погледне, но това което ме кара да взема този залог е ,че Питсбърг имат 6 победи от 6 мача срещу Хюстън този сезон (не е ли странно, колко пъти се появява числото 6 ? Very Happy ) и изглежда, това е идеалния съперник за прекъсване на негативната серия.Рой Озуалт също има проблеми навън.Последната му победа като гост е от 7 Май срещу Синсинати.От тогава насам е 0-4 с 6.97 ЕРА от 5 старта.В последния си мач той беше разстрелян от Чикаго Къбс при загубата с 9:3.Пиратите могат да удрят, въпреки че не го показват в последно време.Том Горзелани е непобеден от 5 старта.У дома е стабилен и не вярвам да има големи проблеми срещу студените батери на Хюстън днес.

Kansas City Royals @ Detroit Tigers
Pick: Tigers @ 1.581 Pinnacle

За мен победата на Детройт е сигурна и не бих търсил хендикап тук.Канзас спечелиха серията с Бостън, което учуди мнозина.Преди това се представиха достойно и срещу Кливлънд.Очаквам лек спад в тяхната форма.Днес за Канзас ще излезе най-добрият им питчър - Гил Меш.Мисля, че най-добрите батери в МЛБ ще му видят сметката.За Детройт ще стартира ветерана Кени Роджърс.Канзас са един от любимите тимове на Кени.От 53 мача срещу тях(32 старта) той е 20-14 с 3.82 ЕРА.Победата за Детройт може да не дойде лесно, но предвид разликата в класите си мисля, че друг изход от този двубой няма.Детройт водят Канзас 7:2 този сезон.

St Louis Cardinals @ Atlanta Braves
Pick: Braves @ 1.735 Pinnacle

Атланта вчера отнесоха Сейнт Луис със 10:1.Мисля, че днес могат да постигнат нова.Излизат два почти идентични питчъра - Адам Уейнрайт за Сейтн Луис и Чък Джеймс за Атланта.В последните си мачове и двамата не допуснаха нито един рън.За мен обаче, Джеймс има леко предимство и като прибавим мощта на Атланта в атака, виждам само един изход от двубоя и той е победа за смелчагите.Може да се пробва и ъндър 9, но си е рисковано.

Red Sox + Yankees (combo) @ 2.07 Pinnacle

Днес отново ще пробвам такова комбо, като се надявам представянето и на двата отбора да е далеч по-добро от вчерашното.
Крайно време е Бостън да спечелят мач.Не знам какво им стана, но не са отбора от началото на сезона.Атаката им изведнъж отслабна значително.Днес срещу Хосе Контрерас , един от най-слабите питчъри на Чикаго, очаквам да отбележат повечко рънове и с добро представяне на Джош Бекет да си осигурят победата.Мани Рамирез и Дейвид Ортиз са в дупка, а също така срещу Контрерас нямат добра статистика, но смятам , че именно те, или поне един от двамата, ще избухне днес и ще донесе победата за Бостън.
НЙ вчера държаха дълго време една преднина от 2-0 ръна, но в 7мия ининг, ако не се лъжа, Торонто отбелязаха 3 и спечелиха.Днес не вярвам да се получи нещо подобно, защото за Тампа Бей излиза Едуин Джаксън, който е един от най-слабите питчъри в МЛБ този сезон.Янките разполагат с отлични батери, които могат да напълнят кошницата на Тампа.

LA Angels @ Minnesota Twins
Pick: LA Angels @ 1.781 Pinnacle

Последния ми залог за днес, но не по сигурност.Смятам, че ЛА постепенно ще излязат от дупката в която се намират и ще започнат да удрят повече.Вчера биха Тампа Бей с 3:0, благодарение на доброто представяне на Ескобар и на защитата на ангелите.Днес срещу Минесота излизат с доста солиден питчър - Джон Лаки, който е донесъл не малко от победите на ЛА този сезон.ЛА са спечелили 8 от последните 8 старта на Лаки като гост, 20 от последните 27 и са спечелили 11 от последните 20 срещи срещу Минесота.Карлос Силва за мен е питчър средна класа.Той не прави много добър сезон и според мен ще му е трудно днес.Очаквам силна игра и победа за ангелите днес.

Последната промяна е направена от Liverpoolian на Пет Юли 20, 2007 10:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 2 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП