SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сметка в банка
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 9:45 am    Заглавие: Сметка в банка Отговорете с цитат

Надявам се повечко хора да дадат акъл. Искам да си отворя банкова сметка в някоя от банките. Засега се спрях на Райфайзен, защото ми изглеждат най-сигурни, а и доста хора потвърдиха. Сметката трябвало да бъде текуща, не депозитна. Казаха ми, че таксите за подръжка на текуща били много високи, от порядъка на 10евро на месец, а за депозитна безплатно. Каква карта точно трябва да им искам visa, visa/electron, нещо друго за да мога да превеждам пари директно от букмейкъра в сметката си.
Тези работи мога и в офиса да ги разбера, но предпочитам все пак да съм подготвен от необвързани мнения.
Каква сметка?
Каква карта?
Не са ми ясни термините на български затова питам, иначе съм имал сметки по банки Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivanpl
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Термина "текуща" ми е малко чужд Wink Аз бих ти препоръчал да си врътнеш една обикновенна картова сметка с Виза Електронче няма да имаш грижи(надявам се). Относно банката, последно време се чуват хубави неща за ЦКБ. Виж тук ако искаш :
http://www.ccbank.bg/bg/debit_card_visa

Айде със здраве
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mancho1981
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и аз не знам какво е текуща Embarassed Иначе съм райфайзен, доволен съм, няма такси на месец, само при дърпане и превод ми взимат по 0.2-0.5 лв.... Взех си и Виза Електрон и за няма такса. Превеждам навсякъде с нея. И он-лайн банкирането ме устройва да си следя баланса...
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм с Електрон в SG,не че са толкова добри,но съм там от близо 10 години,доста таксичики ми взимат,но пък дават и лихва някаква ако не теглиш веднага.Но не я препоръчвам по принцип.

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ShpokA
Покер Модератор

Местожителство: West Side :)

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разплащателна сметка във валутата в която ще теглиш пари. Банката Райфайзен е добър вариант, но имай предвид, че напоследък Първа инвестиционна като че ли ги измества, а и в ПИБ няма такси, докато в райфайзен има 5 евро такса при превод. Най-добре си направи разплащателна сметка в Първа инвестиционна. Пращаш парите от букито с банков трансфер, отиваш на касата в банката и си теглиш Wink
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шпока е прав може би.по принцип и Betsafe,Unibet,Pinnacle макар,че депозираш с карта при теглене правят банков трансфер.Така,че това е доста добър вариант.

Върнете се в началото
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е с тази разплащателна, има ли вариант да си оставя парите там - в сметката или трябва да ги изтегля непременно? Иначе за депозити пак ще ми трябва виза електрон Confused
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е - ще ти трябва Електрон,по-бързо е с нея.За другото не знам. Confused

Върнете се в началото
ShpokA
Покер Модератор

Местожителство: West Side :)

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

0perat0r написа:
Е с тази разплащателна, има ли вариант да си оставя парите там - в сметката или трябва да ги изтегля непременно? Иначе за депозити пак ще ми трябва виза електрон Confused

Много ясно че си седят там бе, когато искаш си ги теглиш. Направи както ти казвам, че като те гледам какви глупости пишеш ще имаш големи проблеми Laughing
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а сефте, ми толкос ми е акъла как да пиша умности. Мерси за съвета, ще пусна разплащателна Smile
Върнете се в началото
pet-13
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Съб Юни 13, 2009 6:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

0perat0r написа:
а сефте, ми толкос ми е акъла как да пиша умности. Мерси за съвета, ще пусна разплащателна Smile
От години ползвам сметка в ПИБ/валутна/ и към нея има издадена "Виза Електрон"....доколкото си спомням ми взеха лев за откриването.....нема такси ..........освен ако букито не ги изисква, както и за подръжка на сметката.........парите постъпили във сметката се зареждат във Визата.....и мога да ги тегла от банкомат.....в лева, тук е единственото нещо ,което ме дразни, а именно идиотския обменен курс.....но това да е проблема!!!!
ВАЛ
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: гр. Бургас

МнениеПуснато на: Съб Юни 13, 2009 7:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно такси, най-добрите са ПИБ и ЦКБ / за разплащателна-валутна + Виза-Електрон /. Може би на ІІІто място ще е Експрес банк, аз си карам там от години.
kokalcheto
КоКал

МнениеПуснато на: Съб Юни 13, 2009 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм със ПИБ и ги препоръчвам, разплащателна с карта Виза Електрон не съм имал проблеми досега.
ivanpl
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 8:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И ЦКБ-то не са по-назад, ако това наистина е вярно си е харабийка
Цитат:
Ползвате Вашата дебитна карта Visa Electron при изключително добри условия

* Възможност за избор на карта в лева, евро или щатски долари.
* Най-високият лихвен процент по персонална картова сметка в България:
- 5% по сметка в лева
- 4% по сметка в евро
- 3% по сметка в щатски долари
* Безплатно издаване
* Без месечни и годишни такси
* С наистина минимален остатък - 2 лева
* Плащате без такса - разплащанията в търговски обекти в чужбина са освободени от такси

Ако някой има такава да каже, истина ли е това или лъжа Laughing
Върнете се в началото
r3s3t5

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2013 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

райфайзен е добра банка като цяло но не мога да ти дам точен съвет всички банки са еднакви избери си според лихвата.. Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП