SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Bet365 - Кралят на футболните залози.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niksan1071968
Легенда
Легенда

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2014 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-популярната компания на българския пазар Bet365 е подала документи за получаване на лиценз до Държавната комисия по хазарта. Името на компанията е извадено от черния списък, а се очаква лицензът да бъде даден по ускорена процедура, вероятно още преди началото на световното първенство в Бразилия.
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2014 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не пропускайте възможността да спечелите страхотни награди в последната седмица на 1.000.000$ Награди! Остана още една последна лотария с 5.000 невероятни награди.

Включете се и получавате билет за всеки заложени 20$ на Вашите любими Ротативки до 8 Юни. Билетите са неограничен брой и колкото повече играете, толкова по-голям е Вашият шанс.

В допълнение, получавате билети двойно по-бързо за всеки заложени 20$ на Goldilocks & the Wild Bears и SGUD. Участвайте в последната лотария още днес!

Късмет!
Екип на bet365

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2014 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Който може ,нека се възползва!

Дузпи - Пари Обратно
Заложете за Краен Победител на Световното Първенство тази година и ако отборът Ви бъде елиминиран след дузпи, ще Ви върнем парите за губещия залог. Тази оферта важи за залози за победа и подсигурен залог.

Който и да е Вашият фаворит за турнира в Бразилия, може спокойно да заложите, знаейки че няма да страдате при изпълнението на дузпите.

0:0 - Отменен Залог
Офертата за Пари Обратно при Нулево Равенство ще включва и залозите Първи, Последен и По Всяко Време Голмайстор в допълнение на залозите за Точен Резултат, Първо Полувреме/Краен Резултат или Скоркаст за всеки мач от Световното Първенство тази година.

Заложете преди мач и ако мачът свърши 0:0, връщаме губещите залози!

С чудесните оферти и разнообразните пазари преди мач и На Живо през целия турнир, bet365 е най-доброто място за наслада от Световното Първенство.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
molinar1

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2014 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз в началито си мислех че е при всеки залог, ама то не била така Smile
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2014 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

molinar1 написа:
Аз в началито си мислех че е при всеки залог, ама то не била така Smile

Не точно при всеки Wink
Пише при кой точно!

Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2014 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ман Сити приема Ливърпул в мач от Висшата Лига в Понеделник, 25 Август и ние Ви предлагаме оферта На Живо в допълнение на емоциите.

Направете залог преди мач за срещата Ман Сити - Ливърпул и ние ще Ви дадем залог без риск На Живо за същата сума.

За да се класирате за залог без риск На Живо, направете залог преди началото на мача и след като срещата започне, направете друг залог на пазар На Живо. Вашият залог преди мач и залогът без риск На Живо трябва да бъдат направени и платени по обичайния начин и ако ПЪРВИЯТ Ви залог На Живо е губещ, ние ще Ви върнем този залог, до стойността на най-големия Ви залог преди мача (до 20$).

Както винаги, ще има много възможности за залог с над 70 пазара На Живо, включително Следващ Гол, Брой Голове, Общо Корнери, Резултат на Полувремето, Краен Резултат и много други.

С много разнообразни пазари преди мач и На Живо, и страхотна оферта за залог без риск, bet365 е мястото за Вашите залози за Футбол.

Приятно гледане!
Екип на bet365

Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

Местожителство: 12 ч. на работа 7 ч. вкъщи 5ч.срещи в клубове и т.н

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес при логване в бет365 ми излезе съобщение за идентификация.
Клиент съм им от доста години и мисля, че още тогава им пращах снимка на шофьорска книжка.Сега ползвам "мирори" и си мисля, че заради това пак ми искат идентификация.При вас как е?Излиза ли ви това съобщение?Да пращам ли нещо?Дайте съвет.
В съобщението пише, че ако не им пратя няма да мога да тегля суми (не че са кой знае колко, ама все пак..)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blackram написа:
Клиент съм им от доста години и мисля, че още тогава им пращах снимка на шофьорска книжка.Сега ползвам "мирори" и си мисля, че заради това пак ми искат идентификация.При вас как е?Излиза ли ви това съобщение?Да пращам ли нещо?Дайте съвет.
В съобщението пише, че ако не им пратя няма да мога да тегля суми (не че са кой знае колко, ама все пак..)

Днес говорих по същият въпрос с лайф-чата,защото и при мен излезе. В две стъпки е на първата пратих л.к.,а на втората международен паспорт.Отделно си смених телефона /преди искаха стационарен/ и потвърдих мейла си.Обясниха ми че е нещо свързано с лицензирането им,ама за къде точно не разбрах.

Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nasich11 написа:
blackram написа:

Днес говорих по същият въпрос с лайф-чата,защото и при мен излезе. В две стъпки е на първата пратих л.к.,а на втората международен паспорт.Отделно си смених телефона /преди искаха стационарен/ и потвърдих мейла си.Обясниха ми че е нещо свързано с лицензирането им,ама за къде точно не разбрах.

ОК.При пращането на л.к. и паспорта скри ли нещо от тях, щото така малко рисковано ми се струва?
Това PVC на мейла ли ти го пращат?
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо не скрих,пратих го в сайта,не по мейла.

Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря насич!Ще им пратя и аз пък да правят квото искат.Какви са тия идентификации ебаси м...та.Само дето кръщелното не ти искат.И като не съм сигурен за четирицифрения код ще трябва да водя преговори с операторите Laughing
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2014 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вашата Сметка е Верифицирана Напълно
Здравейте Atanas

Благодарим Ви за изпратеното от Вас копие на документ.

С удоволствие Ви съобщаваме, че в съответствие с условията на нашия лиценз и код на практика, ние верифицирахме напълно Вашата сметка. Вашата сметка завърши процеса Идентификация (KYC) и не се нуждаем от повече информация относно това.

Надяваме се, че ще продължите да използвате и да се наслаждавате на нашите услуги.
Wink

Върнете се в началото
blackram
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2014 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nasich11 написа:
Вашата Сметка е Верифицирана Напълно
Здравейте Atanas

Благодарим Ви за изпратеното от Вас копие на документ.

С удоволствие Ви съобщаваме, че в съответствие с условията на нашия лиценз и код на практика, ние верифицирахме напълно Вашата сметка. Вашата сметка завърши процеса Идентификация (KYC) и не се нуждаем от повече информация относно това.

Надяваме се, че ще продължите да използвате и да се наслаждавате на нашите услуги.
Wink

Същия мейл получих и аз.
Върнете се в началото
ВАЛ
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: гр. Бургас

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2014 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Същото и аз, като им отговорих, че удоволствието е взаимно... Wink
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2014 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ман Юн приема Ливърпул в мач от Висшата Лига в Неделя, 14 Декември и ние Ви предлагаме оферта На Живо в допълнение на емоциите.

Направете залог преди мач за срещата Ман Юн - Ливърпул и ние ще Ви дадем залог без риск На Живо за същата сума.

За да се класирате за залог без риск На Живо, направете залог преди началото на мача и след като срещата започне, направете друг залог на пазар На Живо. Вашият залог преди мач и залогът без риск На Живо трябва да бъдат направени и платени по обичайния начин и ако ПЪРВИЯТ Ви залог На Живо е губещ, ние ще Ви върнем този залог, до стойността на най-големия Ви залог преди мача (до 20$).

Както винаги, ще има много възможности за залог с над 70 пазара На Живо, включително Следващ Гол, Брой Голове, Общо Корнери, Резултат на Полувремето, Краен Резултат и много други.

С много разнообразни пазари преди мач и На Живо, и страхотна оферта за залог без риск, bet365 е мястото за Вашите залози за Футбол.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП