SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Можеше ли Music Idol 3 да мине без Македония?

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  

Можеше ли Music Idol да мине без Македония ?
ДА
75%
 75%  [ 9 ]
не
8%
 8%  [ 1 ]
Все едно
16%
 16%  [ 2 ]
Общо гласове : 12

Автор Съобщение
Rene Higuita
**ГРАФ**

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 10:56 am    Заглавие: Можеше ли Music Idol 3 да мине без Македония? Отговорете с цитат

Хайде да видим дали можеше ......
manchester united
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не виждам проблема,в Македония има българи защо да не мине Shocked Shocked
А и самите хора искаха да участват така че не виждам проблем.
Че имало някакви идиоти които си мислат Кирил и Методий са македонци защото имат университет в Скопие си е смешно Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Football Fan
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали можеше или не, но така дълбоко им бръкна в националното самосъзнание, че получих оргазъм от кеф Laughing
Mодератор

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами виж ся, то Македония си е част от българия Laughing на тези дуто участвас сигурно бабите им и дядовците им са българи Laughing .... Пък и едвали македония някога ще си направят Мюзик Айдъл.... а и не забравяйте, че всичкото се прави ако не за пари то за повече пари. Cool

Немога обаче да си изкривя и да не кажа, че Наистина тези момчета македонците пеят наистина страхотно и по-добре от наще според мен... Особенно този Александър е много дъбър Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsetso_b_67
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще предложа на Иван и Андрей , догодина да има участници и от Турция , Гърция , Сърбия , Хърватска , Словения , Румъния , Молдова и всички страни бивши републики в СССР. Все пак и там е бъкано с българи. За Молдова малко се притеснявам , че не са добре с парите и едва ли ще пускат много SMSи.
Българи има и в Канада и САЩ и то богати българи ..........
Просто давам идея ......... Laughing Laughing Laughing
huntelaar
Супер Модератор

Местожителство: Amsterdam ArenA

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще се въздържа от коментар в тази тема...
Wink
за анкетата - да

Прогнозите ми за Ередивизие:
сезон 2006/2007
- 173 познати от 284 прогнози - 60,70%
сезон 2007/2008 - 156 познати от 234 прогнози - 66,67%
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rene Higuita
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Пет Мар 20, 2009 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Колкото да се изучава КОРАН задължително в БЪЛГАРСКИТЕ училища е правилно.....толкова и МАКЕДОНИЯ да учавства в БЪЛГАРСКИЯ МЮЗИК АЙДЪЛ е правилно!!!!!!!!!!!!! Да бяха направили БАЛКАН АЙДЪЛ....разбирам с Турция , Гърция .......и т.н.

Ако не сте на това мнение значи малко играете покер онлайн. Всеки път и да си малчиш , когато има Македонец на масата се стига до върли псувни в чата. Те с ясно самосъзнание ни наричат Македонци.Те отричат 1300 години история на България! Така че ми е МНОГО ОБИДНО!!!!!
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Мар 20, 2009 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми те хората са заслепени. И на тях съм и пробутвани други неща откакто са живи... Един вид промивка на мозаците... и то това вече става смешно, но както казах бябти и дядовците им сигурно са българи Laughing Laughing Laughing пък той незнае от къде са му корените
Върнете се в началото
wolfie_bg
РиЦаР

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още когато четох по новините го намерих много глупаво да правим кастинг там. Музикалния идол на България не трябва ли да е българин? Аз се разграничавам от това което ние мислим за македонците. Човек има право да се определи какъв да бъде, те щом смятат че не са българи, значи не са ми никакви.
tsetso_b_67
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То и циганите в Столипиново и техните събратя от Факултето смятат , че са дошли от Индия , но всъщност са си български цигани ! Laughing
Долу горе е така и за македонците ! Cool
Както каза на времето Слави Трифонов : Първи в света ние признахме Македония за държава , а сега плюят по нас ! Неблагодарни са , което доказва , че са Българи ! Laughing Laughing Laughing
wolfie_bg
РиЦаР

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tsetso_b_67 написа:
То и циганите в Столипиново и техните събратя от Факултето смятат , че са дошли от Индия , но всъщност са си български цигани ! Laughing
Долу горе е така и за македонците ! Cool
Както каза на времето Слави Трифонов : Първи в света ние признахме Македония за държава , а сега плюят по нас ! Неблагодарни са , което доказва , че са Българи ! Laughing Laughing Laughing

Не става въпрос за доказване. Ти ако ми кажеш че си талибан, за какъв чеп ми е да ти променям мнението Smile?
tsetso_b_67
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Муджихидин съм бе ! Twisted Evil С талибаните и дюстабаните не се аресваме ! Laughing Laughing Laughing
Между другото познавам доста македонци и не мога да кажа нищо лошо за тях. Точни са и са по живота ........... Cool
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП