SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Offsidebet - Млади,бързи,напористи и ...страшно атрактивни.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

0perat0r написа:
иначе коеф за него е добър, по-добър от бвин.

вече не Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Изчакай малко може по късно да се появи. Напремер аз снощи търсих тенис, но двес списакът е запълнени Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
offsidebet
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма проблем - мрънкането в случая води до прогрес Wink

Кажи кои лиги/мачове искаш за днес и веднага ще спеша някой да ги пуска. Те и иначе ще ги пуснат (90% съм сигурен), ама все пак... няма да те караме да чакаш я Cool

Offsidebet.com
твоят личен букмейкър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

offsidebet написа:
Няма проблем - мрънкането в случая води до прогрес Wink

Кажи кои лиги/мачове искаш за днес и веднага ще спеша някой да ги пуска. Те и иначе ще ги пуснат (90% съм сигурен), ама все пак... няма да те караме да чакаш я Cool

Все още нямам акаунт при вас, така че засега не ми трябват наистина, а само за един турнир не си струва да ви занимавам, смятам че имате по-важни дела. Като се регна би било интересно да видя следното: хокей - Германия, Швеция, Австрия, Словакия. Благодаря!
Върнете се в началото
offsidebet
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти нали един път пита за тези хокей лиги - аз тогава питах трейдърите и ми казаха, че ги предлагаме, мисля че беше само с изключение на Германия 2.

При нас пълната оферта излиза преди обед, така че може би примерно в 8 сутринта ако ги няма, към обед ще са там.

Offsidebet.com
твоят личен букмейкър
Върнете се в началото
ivanpl
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

offsidebet написа:
ivanpl,

ще попитам днес на кои мачове го предлагаме и ще ти пиша по-късно.

Какво стана с моя отговор , май ме позабравихте Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
offsidebet2

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Иване,

едно уточнение само - за всеки отбор по отделно ли те интересува или за мача under/over за 1вото полувреме?

ivanpl написа:
offsidebet написа:
ivanpl,

ще попитам днес на кои мачове го предлагаме и ще ти пиша по-късно.

Какво стана с моя отговор , май ме позабравихте Smile
Върнете се в началото
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

offsidebet написа:

При нас пълната оферта излиза преди обед, така че може би примерно в 8 сутринта ако ги няма, към обед ще са там.

Това не го знаех. Извинявам се.
Върнете се в началото
diego
Mодератор

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо искам да кажа че съм приятно изненадан от това че се вслушвате в мнението на клиентите си което е много добре. Аз лично все още нямам акаунт при Вас поради факта че играя предимно на живо и то на определени пазари, а при вас пазарите на живо не са много. Като изключим играта ми в борсите играя основно на корнери на живо което е основната ми причина да ползвам един ваш конкурент. Аз също както Иван когато пускам комбинации търся пазари като над/под 0.5; 1.5 на полувремето както за всеки отбор така и общо, също така и полувреме с повече голове и гол-гол/без-гол.
Лично аз смятам че трябва да предлагате такива пазари , въпреки че знам колко трудно е менаджирането им. По принцип аз имам акаунти в над 20 къщи и винаги мога да намеря по изгодни коеф. от вашите за пазарите 1х2 над/под и др. но много малко къщи предлагат над/под на полувреме или полувреме с повече голове или някой от изброените по горе а определено за тях има търсене според мен.
Поздрави
Върнете се в началото
offsidebet
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега цялото това го превеждам и го пускам на шефа на трейдърите.

БЛАГОДАРЯ!

diego написа:
Първо искам да кажа че съм приятно изненадан от това че се вслушвате в мнението на клиентите си което е много добре. Аз лично все още нямам акаунт при Вас поради факта че играя предимно на живо и то на определени пазари, а при вас пазарите на живо не са много. Като изключим играта ми в борсите играя основно на корнери на живо което е основната ми причина да ползвам един ваш конкурент. Аз също както Иван когато пускам комбинации търся пазари като над/под 0.5; 1.5 на полувремето както за всеки отбор така и общо, също така и полувреме с повече голове и гол-гол/без-гол.
Лично аз смятам че трябва да предлагате такива пазари , въпреки че знам колко трудно е менаджирането им. По принцип аз имам акаунти в над 20 къщи и винаги мога да намеря по изгодни коеф. от вашите за пазарите 1х2 над/под и др. но много малко къщи предлагат над/под на полувреме или полувреме с повече голове или някой от изброените по горе а определено за тях има търсене според мен.
Поздрави

Offsidebet.com
твоят личен букмейкър
Върнете се в началото
AOPEN
*РИЦАР

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Направих си акаунт при вас ,но не мислите ли,че е доста неудобно тегленето на пари да става задължително чрез ePay,когата е към дебитна карта-не може ли както останалите букмейкъри плащането да става директно към дебитната карта,а не да трябват и регистрации в други сайтове.
Върнете се в началото
offsidebet
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

AOPEN,

и то ще стане, ама засега се работи на техническо ниво.

Offsidebet.com
твоят личен букмейкър
Върнете се в началото
AOPEN
*РИЦАР

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

offsidebet написа:
AOPEN,

и то ще стане, ама засега се работи на техническо ниво.

Благодаря за отговора,според мен трябва да се оцени факта,че отговаряте на запитванията на хората,което наистина е голям плюс.
Върнете се в началото
ivanpl
**ГРАФ**

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

diego написа:
Поздрави

+1
P.S. diego Президент БЪЛГАРИЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
offsidebet
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2009 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Диего,

както обещах - питах.

Засега няма да можем да ги предлагаме тези пазари, НО това засега ще е кратко време - в момента се минава към нова платформа и там ще може Smile

offsidebet написа:
Сега цялото това го превеждам и го пускам на шефа на трейдърите.

БЛАГОДАРЯ!

diego написа:
Поздрави

Offsidebet.com
твоят личен букмейкър
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Следваща
Страница 3 от 18

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП