SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Може ли да се живее така...

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Нед Яну 25, 2009 10:14 pm    Заглавие: Може ли да се живее така... Отговорете с цитат

Има я темата в другия форум, но ми се иска всеки да си каже мнението и тук. За мен - не печеля почти нищо от залагания, на ден по 10-15? ако играя сериозно, т.е. без да се лигавя и без системи, без колонки с над 3-4 мача. Но това не всеки ден, т.е. не е 30*10=300? Laughing Понякога, по-често, губя и спирам на 20 евро загуба за деня. В момента не храня семейство, така че нямам нужда от определен доход всеки месец, но дали някой от вас, по-възрастните и/или семейни прави нещо друго? Аз играя главно за удоволствие и пари естествено, сега май ще поцъкам и покер, преди много играех на yahoo Laughing , там изкарват ли се пари?
Не играя на късмет, горе-долу имам тактика и не пускам тото така да се каже, но в по-продължителен период от време това ми се струва неползотворно начинание - много бавно се напредва, но знам ли. Може тук да има хора, които вадят по хиляди на седмица Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Яну 25, 2009 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами може и да има,ама лично аз не съм от тях.По 20 на ден е прекрасно според мен Wink

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
diego
Mодератор

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз познавам човек който живее само от това и няма и един работен ден през живота си. Голям процент от залагащите както знаем обаче са предимно на загуба. Причини за това колкото искаш. Моето мнение е че ако се приеме за работа и му се отделят по 8 часа на ден (колкото е едно работно време) резултатите няма да закъснеят и ще правиш повече от 10-15 евро. Може да се разглежда като малък бизнес където разходите са ти само за компютър и начален капитал, а приходите си зависят само от теб. Лично аз обаче го приемам повече като източник на допълнителен доход и емоции, като играя с пари които мога да си позволя да изгубя и винаги когато спечеля някаква по голяма сума я тегля и инвестирам в нещо полезно
Върнете се в началото
ВАЛ
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: гр. Бургас

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Писал съм на тази тема, твърде много - в другия Форум...даже и заяждания имаше! Cool

...Ако го приемеш, като работа/бизнес т.е. на сериозно - можеш да си изкарваш хляба и кебачета, със залагачеството Very Happy

...Повечето я караме на някви междинни варианти...с доходи и от други дейности.
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами като гледам до момента всички сме на едно мнение.
В началото аз почнах само като удовоствие Cool После постепене се осъзнах, че с дълги колонки, големи коефициенти и малко пари нищо няма да се спечели, от Тото-то Laughing
И така то отново си залагам за кеф и емоция, но много по-разумно и така супяват да се измъкне някой допълнителен лев Razz И като е по-голяма сумата може да си я дръпна Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bside

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога не ми е минавало през ум да си напусна "редовната" работа и да живея само от залагания и покер. Имал съм месеци, когато чистата печалба е по-голяма от заплатата ми, но съм имал и такива с по 50 лева печелба за цял месец Very Happy

Благодарение на това хоби обаче, си намерих втора "истинска" работа - пиша ревюта за букмейкъри и покер зали за един обещаващ международен сайт.

Иначе и аз познавам хора, които се издържат само от това, но пак казвам - не бих пробвал, поне в скоро време.
Върнете се в началото
pet-13
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bside написа:
Никога не ми е минавало през ум да си напусна "редовната" работа и да живея само от залагания и покер. Имал съм месеци, когато чистата печалба е по-голяма от заплатата ми, но съм имал и такива с по 50 лева печелба за цял месец Very Happy

Благодарение на това хоби обаче, си намерих втора "истинска" работа - пиша ревюта за букмейкъри и покер зали за един обещаващ международен сайт.

Иначе и аз познавам хора, които се издържат само от това, но пак казвам - не бих пробвал, поне в скоро време.
Когато започнеш да вярваш в себе си..................ще видиш ,че и със различните занаяти, може да се живее............. Wink , независимо какви са, но когато си самостоятелен ,не требе да си добър, а ОТВРАТИТЕЛНО добър Wink !!!!!!
bside

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 10:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз в себе си вярвам, проблемът ми е, че често се налага да тегля от банката за залагания и покер. Съответно после трябва да наваксвам и бавно качвам нивата.

А и не ми се занимава да вися по 14 часа на ден пред компютъра. Бачкам си да има сигурен доход за семейството, а каквото падне отгоре - добре дошло. Smile
Върнете се в началото
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е при мен предвид работата ми даже по-дълго вися пред компа Embarassed Да видим с тексаса докъде ще го докарам Laughing
Върнете се в началото
dozera
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз и да искам да си изкарвам достатъчно средства от залагания и покер не мога.Пробвал съм различни видове залози и безброй много статегии но не се е получавало постоянно.За това играя за кеф и удоволствие,а всяко пени повече е добре дошло.

Най обичам любимите ми отбори да побеждават и да ми носят пари.Тази комбинация е обожавам,но при загуба си казвам майната му на парите отбора е ВАЖЕН и продължавам напред с мисъл за другата седмица.
tanq_sf

МнениеПуснато на: Чет Ное 17, 2011 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз познавам такива хора, които се издържат само от залагания, но си е и много рисковано, а и трябва да си наистина ОТВРАТИТЕЛНО добър Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pet-13
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Сря Ное 23, 2011 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tanq_sf написа:
И аз познавам такива хора, които се издържат само от залагания, но си е и много рисковано, а и трябва да си наистина ОТВРАТИТЕЛНО добър Very Happy Very Happy
Незнаех ,че мога да пиша Laughing....има и красота, малката, търси големия Smile)))
pet-13
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам кой како живее...но пак сме БЪЛГАРИ, срещу кумунисти
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП