SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Тенис
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mistik
UNITED's FAN

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 1:31 am    Заглавие: Тенис Отговорете с цитат

Ще ме извиняват модераторите, но нов сезон - предпочитам нова тема Laughing .

Тук ще пиша залозите си за тенис, началната ми банка е 100ед. Smile

Ето какво съм избрал за 09.01.2009:

Сьодерлинг(-2.5) - Степанек(+2.5) 1 @ 2.00 Bet365 6/10 -6
Федерер - Мъри 1 @ 1.90 Pinnacle 5/10
Цонга - Гаске 1 @ 1.75 Expect 6/10

Моментна банка: 83ед.

Последната промяна е направена от mistik на Пет Яну 09, 2009 11:42 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо мислиш, че сега Федерер ще бие, Мъри го размаза преди няколко дена?
Върнете се в началото
mistik
UNITED's FAN

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разби го, но от многото победи на Мъри над Роджър е възможно леко подценяване на което аз разчитам, а и очаквам след като Надал отпадна Федерер да се надъха допълнително за спечелването на титла. А и заради коефициента - кога друг път ще видим такъв коеф в полза на Федерер?? Smile
Върнете се в началото
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това е доста относително сперд мен защото Мъри още от US open започна да показва, че ще прави големи победи и точно в момента се намира на върха на своите възможности така да се каже ... а когато това стане с млад тенесист който пробива като напремер Надал, видехме колко пъти Надал би Федерер. Мисля, че това е точен пример, а едва ли Мъри толко млад може да си помсили за подценяване, ще бъде просто детинска грешка... това е моето мнение все пак успех в колонкота дано да е печеливша Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mistik
UNITED's FAN

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Колонка с тенис ?? Very Happy Никога Smile Роджър е класа в тениса и не виждам как може някой да си позволи да заложи СРЕЩУ него Smile Много е непредвидим, но все пак мисля, че днес може да спечели.
Върнете се в началото
mistik
UNITED's FAN

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Типсаревич - Чилич 1 @ 2.74 Pinnacle 4/10
Върнете се в началото
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да точно за това не говорех със сигурнос защото много здобер го знам какъв е роджър и има вероятност при това доста голяма да зилезне и въпреки всичко победа за мъри би било отново изненада, но имах предвид, че може да се очаква просто Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jef
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mistiche написа:
Разби го, но от многото победи на Мъри над Роджър е възможно леко подценяване на което аз разчитам

Shocked Shocked Shocked

Да подцениш Федерер е все едно да подцениш шанса утре да изгрее слънце! Smile Такова животно просто нема.Аз за първи път в последните 5 години виждам изобщо някои да повдига въпроса относно подценяване на Фед.Със счупен крак и презрамка на очите да излезне пак трябва да му имаш респект. Wink

Иначе и аз фаворизирам Мъри.Наблюдавах последните 2 мача на Федерер.Срещу Сепи беше безумно слаб, докато вчера показа ако не друго поне желание за агресивна игра срещу Колшрайбер.Мъри си пада леко тип Надал - не обича да бърка, а Роджър допуска доста непредизвикани грешки пък и не ми се вижда в прекрасна кондиция.Няма я добрата игра с крака.

Все пак не бих заложил за победител.Излишно е да казвам какво представлява Федерер.Препоръчвам ви просто да гледате мача.Последните пъти изнесоха истинско шоу, няма причина и днес да не е така. Wink
Върнете се в началото
CSKA30
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jef написа:
Препоръчвам ви просто да гледате мача.

Гледането е задължително!Даже го и играх-победа за Роже!Прави впечатление сериозната разлика в коефицентите-Betsafe-1.87 и Bwin мисля че беше 1.63!
Върнете се в началото
Alexandr_
Mодератор

Местожителство: Lovech

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено след мача на Федерер следва друг доста интересен двубой между Фернандо Вердаско (Исп) - Пол-Анри Матьо (Фра).Коефициента общо взето е изравнен като Испанеца е с леко предимство.Кой ще отиде на финала според вас,нека чуем мнения?
Alexandr_
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мач двойки който ми се вижда доста интересен е този между Д.Нестор/Н.Зимонич - М. Лопес/Р. Надал.Победата за Испанската двойка е отценена на 3.18 ,но мисля ,че тука те няма да имат никъв шанс.Ако Надал е номер 1 на сингъл ,то сега срещу тях се изправят едни от топ двойките и смятам ,че победата за Нестор и Зимонич е сигорна.Все пак коефицента е доста малък-1.31 и не си заслужава.Все пак ако някой намери тази среща на по висок коефицент му я предпоръчвам за игра Smile
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да това, че е номер 1 на сингъл не значи, че и на двойките ще е така. Но наистина не си заслужава. Иначе за горната двойка и двамата състезатели не съм ги гледал, но според вещата, които каза, може би над сетове в срещата Smile
Върнете се в началото
Alexandr_
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Другият 1/2 финал в Австралия е между Ришар Гаске (Фра) - Радек Степанек (Чех). Очаквам доста оспорвана среща.общо взето силите са изравнени.Гаске до момента записа 2 двубоя в които трябваше да играе 3 сета ,което ще рече ,че не е в кой знае каква форма.Плюс това гледах двубоя срещу Ж.В. Цонга и в първият сет беше ужасяващо слаб.След това бих казал ,че Цонга започна да греши повече ,което позволи на Гаске да обърне срещата.Иначе според мене чак за такъв коефициент не си заслужава да се заложи на Гаске ,при положение ,че през 2005 ,Степанек е постигнал победа над французина с 3:6 6:1 6:2. Общо взето силите са изравнени като аз лично бих заложил тука на сетове.
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми се наби финала в Нова Зеландия за жени.

Дементиева - Веснина - над 19.5 - 2.02 - Unibet

Една среща досега между двете в Хертогенбош,която завърши в 3 сета с успех за по -класната от двете Елени.И сега мисля че мачът ще е в три сета,но не бих рискувал на знак.Много слабо подава Дементиева и доста трудна ще е победата и.Дори с малка сума бих пробвал победа за Веснина на супер ставки около 6.00 - например в Pinnacle - 6.63.Мачът е от 2.00 тази нощ.

Степанек - Гаске - над 22.5 - 1.65 - Bwin

Тук ще се доверя отново на "овъра".И тук разчитам поне на един тай-брек,а защо не и на 3-сетов мач.Фаворит ми е французина но тази ставка е и по-голяма ,и по-сигурна според мен.

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoevstz
Mодератор

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2009 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И все пак Мъри успя да направи обрат. Но мача разбирасе си беше на изключително ниво. Случайно някой да знае как варираше коефициента за него Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Други Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 1 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП