SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Bet-at-home-Царете на бонусите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
yapanese

МнениеПуснато на: Пет Юни 10, 2011 9:34 am    Заглавие: теглене Отговорете с цитат

теглих през банка без проблеми, на втория ден парите бяха примен, не са ми искали никакви документи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Korn

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

имам един въпрос и се надявам някой да ме осветли по въпроса. Преди известно време ми пратиха на мейла някакъв ваучер на стойност 5лв за залози в bet-at-home, всичко добре - ваучера си се удвои и т.н., но в един момент ще дойде и време за изплащането му.

Тъй като разгледах насам-натам из интернет какво трябва да се случи за да се изплати, видях, че трябвало да заложа стойността на ваучера/демек 5лв/ на мач с коеф. 1,7 три пъти преди да тегля спечеленото до сега. Вярно ли е? Или има някакви други условия?

Другото, което ме интересува - някъде прочетох, че трябвало да депозирам някаква сума заедно с нея се събира ваучера - примерно депозит 5лв + ваучер 5лв и да ги играя на три мача с коеф. по 1,7?

В общи линии тая работа ми е пълна Индия и на всякъде чета различни неща и идея нямам как ако пожелая да изтегля някаква сума това да се случи. Та ако може някой да сподели как се тегли дадената сума. Ще бъда безкрайно благодарен!

edit: Сега им погледнах правилата и видях специално за ваучерите:

Цитат:
Ваучерите важат само за спортни залагания и стойноста им трябва да се заложи поне три пъти, за да бъде одобрено изплащането от bet-at-home.com (валидни са само залозите с минимален коефициент от 1,50).

Та в общи линии за да искам изплащане ще трябва да заложа на три събития стойността му за да ми бъде разрешено бъдещо изплащане.
Върнете се в началото
nasich11
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Юни 28, 2013 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С решение на Софийския градски съд от 17.06.2013 година, всички интернет доставчици трябва да блокират хазартните сайтове, които нямат лиценз за предлагане на услугите си в България. В момента сайта ни е недостъпен в много части на страната. Това блокиране е в следствие на решение на Държавната комисия по хазарта от 11.06.2013 година. Спазвайки това решение и на двата държавни органа, bet-at-home.com не може да предложи в момента алтернативен URL адрес. Не бе възможно да бъде закупен лиценз от частни компании предлагащи такива услуги, а настоящата ситуация е неясна и не можем да знаем, кога ще се появи подобна възможност.

В случай, че условията за придобиване на лиценз са честни и прозрачни, ние незабавно ще кандидатстваме за получаването му. Все пак Вие можете да продължите да привличате международни клиенти! Влезте през https://affiliates.bet-at-home.com/login.asp , където ще намерите както обикновено, цялата гама от рекламни материали.

Ще Ви информираме за всякакви предстоящи промени. Ако имате въпроси, изпратете ги на affiliate.bg@bet-at-home.com . Нашият екип ще Ви помогне с удоволствие!

Аз тук не играя,но.........това е кофти след Ладбрукс и Бетфеър

http://sportbets-bg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stefan4smile

МнениеПуснато на: Сря Сеп 04, 2013 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ограничават интернет доставчиците ама потребителите не могат да ограничат:http://www.vpnforplay.info/ Tramplin
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП