SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бонус-Лоялност

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2012 7:59 am    Заглавие: Бонус-Лоялност Отговорете с цитат

Ще бъда благодарна на колегите,ако споделят получили ли са тези дни бонус за лояност с единствено изискване за традиционно 3 пъти превъртане без депозит.Преди няколко дни имаше рекламиране за безплатен залог на живо,ако си заложил преди срещата.Аз разбира се не пожелах да заложа и съответно истрих кода.Но ме подразни всекидневното рекламиране за въпросната среща влизайки всеки път в букито удряйки ме в лицето.Видя ми се толкова дразнещо,че натиснах бутона за отказ от бонуси от този род.Сега вече имам бонус за лоялност,но без депозит и не ми се ограничава точно за коя среща да заложа. Hooray
mancho1981
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2012 8:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеше поне буки да споменеш. Аз от бет365 получавам доста често такива бонуси. Няма никаква уловка, само мин коеф е 1.50... На каквото искаш залагаш, няма ограничение за спорт и т.н...
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2012 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mancho1981 написа:
Можеше поне буки да споменеш. Аз от бет365 получавам доста често такива бонуси. Няма никаква уловка, само мин коеф е 1.50... На каквото искаш залагаш, няма ограничение за спорт и т.н...
Thank You
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2012 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Този бонус преди няколко дни се дава за повечето дербита на острова, шл и други Smile Сега са ти дали бонус лоялност, който се дава след определен брой депозити, не бъркай нещата Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2012 7:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

0perat0r написа:
Този бонус преди няколко дни се дава за повечето дербита на острова, шл и други Smile Сега са ти дали бонус лоялност, който се дава след определен брой депозити, не бъркай нещата Smile

Именно за това питам.Ако знаех нямаше да питам.Ето например на Манчо му дават често,а на мен два пъти за 3 години.Не е ли логично тогава да питам след като не знам.С питане до Цариград се стига.А и аз от своя страна помагам с каквото мога на колегите.На никого не съм отказала информация стига да знам. cool with bike
vasko8764
***МАРКИЗ***

Местожителство: в нашата мила родина

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2012 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Безплатния залог си е голяма далавера и ако имаш късмет можеш да изкараш стабилна печалба почти без никакъв риск
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Букмейкъри & Бонуси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП