SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогнози за 11.12.2012

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2012 4:01 pm    Заглавие: Прогнози за 11.12.2012 Отговорете с цитат

И така вчера букитата ни поднесоха повече от това което можеха и не можеха..Срещи завършващи наравно и тук там някой гол при стадиони с фенове ама какви фенове..Малки пубери с гаджетата си,а останалите 90% стадиони бяха празни.Включително и Руби.Та като губех на някои от тях се успокоявах,че на мен букито ми взе поредното левче,но тия които са платили за да гледат и подкрепят своят отбор за платили двайсетократно.Дали пак ще отидат.Райо-Сарагоса.От страна на съдията затваряйки си очите пред един куп нарушения в полза на госта.Трябва да ни погостува малко.Може и да се научи да свири добре.Както и да е. Rolling Eyes
И така за днес.Спрях се само на две мачлета като едното съм го пуснала в турнир,но очакванията са ми за Алоа поне gol/gol.Същото и за Валансиен и П.С.Ж. там също бяга за over 2.5, но "парен каша духа" и тях ще ги посвалим на gol/gol.Но втората среща започнах да имам усещането,че пак нещо се готви след като сиамските близначки Бетина,Спортибетина заедно с Вилиамхила нещо го поспират още в п.п. със сладките си дублажчета на коеф.Така,че ще се прехвърлим на Нис и Рен.И накрая малко по-рисково Андерлехт 2(-1)...
levskarq77
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Лондон,Англия

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2012 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за днес предлагам следните срещи:
Nimes-Chateauroux х2(+0,5ах)@1,68
Sunderland - Reading 1(-0,5ах)@1,98
Notts County - Rotherham 1(-0,5ах)@1,98
Motherwell-Aberdeen 1днб(0ах)@1,70
Gent -Anderlecht 2@1,90
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2012 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

levskarq77 написа:
за днес предлагам следните срещи:
Nimes-Chateauroux х2(+0,5ах)@1,68
Sunderland - Reading 1(-0,5ах)@1,98
Notts County - Rotherham 1(-0,5ах)@1,98
Motherwell-Aberdeen 1днб(0ах)@1,70
Gent -Anderlecht 2@1,90

Единственното което определено ме притеснява е,че на Антерлехт срещата е за купата...Галата.Трамзо 1-2 краен..това какво говори.. Bash
Аз се пуснах на Сису баскетбола...за сега дават напред дано да избутат...мисля,че я дадох прогнозата..
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП