SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогноза 02.12.2012

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2012 2:37 pm    Заглавие: Прогноза 02.12.2012 Отговорете с цитат

ВЕРЕЯ-ПАОК
Между двата тима има общо 4 директни футболни срещи като само 1 е завършила под 2 гола тоест последната 0:0.Не ми се вярва да повторят същият резултат така,че очаквам над 1.5 гола в срещата,а коеф.е 1.50 и никак не е за пренибрегване.По принцип 80% в залагания се правят традиционно на под/над за 2.5.Очакванията са за победа на ПАОК,но аз бих предпочела по-малкият риск.Все ще намери да вкарат два гола.

Паниониос-Панатинайкос
И при тях съм на същото мнение с малки резерви.До скоро Панатинайкос имаше традиция да отбележи 1 гол в края на второ полувреме докато в един момент гръцките типстъри спокойно си пускаха прогнозите на точен резултат 1-0.Явно това обърка сметките на букитата и му смениха репертоара.Сиреч да вкарва още по един гол та да станат 2 като първият го отбележат в края на първо полувреме така,че да им се вдигне възможно повече коефицента.При Олимпиакос е обратното.Те залагат на гол до 10 минута при което коеф. е около 3.40 и си свиркат..И тук коефицента е 1.50 за два гола.

За повече от 2 попадения както виждам нещата до този момент са за срещата на бразилският Сан Пауло довечера.Евентуално,ако има нещо което да ми направи впечатление ще пиша.За Лацио падат коеф. за over 2.5 но имам усещането,че ще са под 3 гола.

Накрая тъй като от прогнозите ми се базират най-вече върху коефицентите имайте впредвид,че в момента между букита е на мода коефицента 1.91 и го съчетават така,че доста хора да паднат в капана им.Втората цифра която исползват както при баскета така и при футбола е "2.88" за изминало време може да я откриете в ander/over 1.5 за първо полувреме.Това даваше зелен коридор за срещата при 2 гола в п.п.В момента все още се поставя от (1) Embarassed букмейкър,но вече е пагида както казват при мен или капан.От голямо значение е нейното разсположение и дали е падащ или покачващ се.Неприятно е,че въпросният букмейкър прекали и си създава лош имидж между нас типстърите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП