SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Шампионска Лига 2-ри кръг

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 1:10 pm    Заглавие: Шампионска Лига 2-ри кръг Отговорете с цитат

Бате Борисов-Лил

Според статистиката тимът на Лил има в първи кръг при всичките си срещи загуби и се намира на последно място в класирането с (0) точки докато Бате Борисов е с 6 точки.В първи кръг в домакинската си среща Лил загуби като резултата беше 3-1 в полза на Бате.Като прибавим и следващата му среща с Баер всичко ни води за новата му победа като домакин този път.Аз обаче реших да обърна нещата.Победа или най-малкото равен за Лил на DNB(вероятност 1-1)може да мине и успоредно с това за Валенсия победа или равен с Баер.Все пак Баер си взе това което имаше да взема като домакин 2-1 в негова полза.

Спартак Москва-Барселона
Ще споделя и тук как виждам нещата.Не повече от 2/3 гола.Като в п.п. един и във второ един или два които ми се виждат много.Въпреки,че между двата тима има общо 5 директни срещи които всичките са завършвали с над 2.5 гола.Тук виждам букитата в застой от страна на домакина и падащи коефиценти в полза на Барселона.Нека си припомним изминалите им срещи с Рубин Казан в миналото(X).Каква е гаранцията,че това няма отново да се повтори.Не мисля,че Барселона ще загуби както направи със Селтик.Той си плати в първи кръг.Така,че и тук е възможно да завърши срещата наравно,но не се наемам с краен,защото все още има часове до започване на срещата им.По интересното е с Манчо.Само той не е платил за Шампионската Лига.Очакванията са днес и той да си плати.Но...те пък имат с Галатасарай общо 5 директни срещи от които Галата не е печелил никога.Второ съра рядко допуска 2 поредни загуби,а той първата я направи както видяхме в изминалите дни.

И последната Ф.Таун-А.Стенли Х2 от втора група Англия

Ако има други мнения съм отворена за дискусия.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП