SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прогноза 16.11.2012

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 4:29 pm    Заглавие: Прогноза 16.11.2012 Отговорете с цитат

Интер Запрешич-Истра 1961 и двата отбора да отбележат гол
Очакванията са ми пръв да поведе играта е домакина.Тоест още в първо полувреме,а по късно се разпише и госта..Но това са просто предположения въпреки да падат коефицентите за over аз съм скептична за повече от 2 гола.Това е мнението ми за въпросната среща.

За Германия втора Бундеслига се очертава вероятна бомба от Котбус да удари още в п.п.,а Динамо Дрезден да поведе в първо и то с доста добър коефицент./току що обърнаха играта така,че аз лично ще рисковам на over 1.5 п.п. и каквото сабя покаже/Същото и от "Барнетка"

Барнет-Акрингктън Стенли
При тази среща вероятност за голови попадения и в двете мрежи като головете са повече от два.
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 3:46 pm    Заглавие: 17.11.2012 Отговорете с цитат

За днес съм се спряла на около 3/4 срещи.КПР от Премиършип на който следваща му среща е с Манчо.Не смятам,че точно сега ще загуби.Вторият е Франкфурт на който след днешната му среща е с тима на Шалке който диша във врата му намирайки се на втора позиция и от Белгийските срещата между В.Беревен-Клуб Брюж в полза на госта който не е усещал вкуса на победата в последните си срещи.И последната на която се бях спряла беше между Валенсие-Монпелие в полза на домакина,но се колебая и то доста.Няма да се учудя,ако се преобърнат нещата и вместо 1 да излезе 2..Така,че по-надалече..От гръцките днешни срещи вероятност при Платаниас за Х2 поради бъдещата му среща с Панатинайкос,но и нея ще прескоча.Започнаха да ме уморяват с програмираните си срещи.Това е за днес от мен.Успех.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    SportBets България Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП