SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

7 гола/7пеналти ще разследва Фифа

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

Местожителство: Гърция-Серес

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2011 2:23 pm    Заглавие: 7 гола/7пеналти ще разследва Фифа Отговорете с цитат

Фифа започна разследване на приятелските срещи състояли се в Турция на игрище Анталия..Отнася се за срещата Боливия-Литония 2-1 краен, а часове преди нея са играли България-Естония 2-2..И всичко това на пеналти..Представителят на Естония заяви че са работили с определен букмейкър и вероятността за подкупи и стъкмяване на срещите да идва от там заявявайки, че повече няма да работи с букмейкъра.Същият букмейкър е уредил и втората среща..Неприятното поне за мен е, че не се споменава името на букмейкъра от страна на издателя на статията.А ние нека си чакаме да хванем на турските срещи.
mancho1981
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2011 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, тези Тюркиш Айрлайнс, от къде имат толкова пари, че са вербували такива тимове за реклама...
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2011 4:37 pm    Заглавие: .... Отговорете с цитат

Тук аз не виждам реклама...доколкото разбирам букмейкъра си е предложил услугите и отборите са ги приели...това е..просто са го направили за кратко време и то на едно игрище...за това се е размирисало..то и мойте Евертън с Челси не направиха ли така за купата..90 мин..си клатиха ония ми ти работи и като направиха 95 мин.и трябваше все пак да се излъчи победител за 5 мин.вкараха 3 гола..ама тяхното не мирише като се разпър....само ние..защото не са си взели процентчето.. Embarassed
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2011 5:28 pm    Заглавие: 23.03.2011 Отговорете с цитат

Днес на каква находка попаднах.. Rolling Eyes
в последно време започнах да се заглеждам в Гърция група В тъй като в нея играе отбор на Родос а и отбора се казва така..отбор който беше в група Б но испадна..отскоро започнаха и букмейкъри да ни дават възможност да залагаме за тях.Цитирам 2 срещи за днес.
Пас Коринтос-Агия Параскеви 3-0 краен..до тук нищо особенно..но ако се вгледаме по подробно ще установим че головете са вкарани в 88/89/90 минути.Успоредно с тях ги следва следващата среща играна в един и същи ден час и дата..а именно.
Керавнос Кератеас-Родос 0-3 краен.ако и тук се вгледаме ще установим дубъл на минути-час-голове както с по горната среща.Достатъчно доказателства че срещите са уредени..Още по врапантно е че определени букмейкъри въпреки това продължават да си предлагат офертите за залагания.Открояващите за това са Еxpekt и Bwin.Спортингбет също се е опитал да ги включи в листата си но по късно отменя предстоящите си срещи.Мисля че тук именно си проличава кои букмейкъри има вероятност за договаряне..Не ми се вярва нито ще повярвам че някой букмейкър ще си предлага услугите просто за милите ни очички.За днес това от мен..
plami1212
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2011 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо си се объркала . И двете срещи действително завъщват по 3-0, но не са се играли, а са с решение на федерацията, т.е. служебно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2011 7:05 pm    Заглавие: .... Отговорете с цитат

да ти кажа...не намирам логика..не са играни а завършват на 3-0. определено не схващам...отменени но пък да им слагат ей така голове а букитата да функционират- Rolling Eyes
но виж аз съм решила от сега нататък да им ходя на срещите и за 2-та отбора когато са домакини..времето е супер а и е без пари...доста не схващам ако правят фалове и др.и ще гледам как играят-голове...а бе с 2 думи всичко..а и най-важното е че знам езика..няма начин да не се издънят..аз съм старо куче. Embarassed
plami1212
**БАРОН

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2011 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако разбереш нещо, пиши! Аз византийците съм ги признала за номер едно във врътките. В понеделник Илопулос - Левадиакос си беше чисто нареден мач. На борсата яко се слагаше за гостите, като дори когато губеха с 0-2 коефициента за тях беше нисък.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2011 10:46 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Разбрах че мача е бил нагласен..Аз докато се чудех, защо джирото бе толкова голямо...което дори Панатинайкос не го прави.. Confused братята гърци залагали..Тоест цяла Гърция разбрала само аз не..минах се Crying or Very sad ..няколко журналиста писаха, че Б група имали икономически проблеми и затова ги правили тия бомбички..гледам че ти сече ума..да следиш Ерготелис..проследи им домакинските и ще разбереш какво искам да кажа.
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Чет Мар 24, 2011 2:59 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Преди малко се свързах с гръцкият ми колега който също дава прогнози в спортен сайт и ме усведоми, че букмейкъра, който е организирал срещите в Анталия е бил от Тайланд..Още по любопитното е, че още от сутринта е дал прогноза за срещата България със Швейцарците, ако не се лъжа краен 1 и то с обосновка Rolling Eyes
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2011 5:34 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Днес листата за срещи е доста ограничена на избор..попаднах на едно мачле огледайте го мисля че ще направят едно овърче...поне така мисля..срещата е в 9 часа..Блекпул-Уулвърхямптъп-резерви
sidnikam
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2011 4:35 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Който има регистрации в expert и в bersson спокойно може да си залага за отборите Панахайки 2005 и Родос от 3-та категория...При Панахайки коефицента е малък но сигурен..правят хубави овъри но не са включили тази екстра..За отбора на Родос..беше във 2-ра категория но отпадна..като гости си пускат но като домакини на коеф..1.9 си хващат играта..добри са и имат опит от Б група когато бяха..за другите е предаден списък от Фифа за около 38 нагласени срещи в Гърция като споменават и инициалите на високопоставено политическо лице което е замесено..в тия срещи влиза и Диагорас за който писах но също така и отбори от А група..Моят отбор който следя точно за тия далавери не са го споменали..вероятно, защото си правят залаганията в гръцкият национален тотализатор и по този начин не истича информация, а и най важното доказателства..А и зад единият отбор стои кмет на главен град.. Rolling Eyes
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП