SportBets България  Форуми SportBets България

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   BG TOP
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бербатов с контузия, пропуска мачовете с Ирландия и Кипър

Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче
Предишната тема :: Следващата тема  

Евтин трик или наистина се контузи?
Трик от страна на Манчестър
38%
 38%  [ 5 ]
Бербатов се контузи наистина
61%
 61%  [ 8 ]
Общо гласове : 13

Автор Съобщение
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 8:16 am    Заглавие: Бербатов с контузия, пропуска мачовете с Ирландия и Кипър Отговорете с цитат

Защо си мисля, че има нещо гнило в тази контузия? Rolling Eyes И преди някой, който е убеден, че на 100% няма трик, ме нападне, нека изчакаме след мачовете на национала, но си мисля, че дотогава контузията ще отшумее и Бербо пак ще си цъка Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wolfie_bg
РиЦаР

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се въздържа. Ако е изобщо трик, не е ли възможно и да е на самия Бербатов?
Policaeca
$ХЕРЦОГ$

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига глупости де.Съвсем ясно се видя как стъпи при падането и от там стана белята.Правил съм го този номер и си е гадно...
Не е такъв човека.Обвиняват го в какво ли не ,а той се раздава наистина в мачовете на националния когато има смисъл и другите също играят добре.Той не може да ги носи на гърба си.Отличен футболист е,но за силен отбор.Футбола е колективна игра и ако ще да дойде да играе Меси за нашия национален,сам няма да може...
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами той сам човека в националния няма какво да играе Laughing Тя една птичка пролет не прави Smile ако ще е Роданлда да е тука файда няма... А колкото до котгузия или не ... Rolling Eyes откъде пък мога да знам аз как стоят нещата. Ся ако почнем да ровим може много теори да се извадят. Имайки предвид и последният мач с националния както напусна, може и наистина да му има нещо... и изведнъж ще кажат, че го изкарват на инжекции за да играе за Юнайтед Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
0perat0r
$$$ИМПЕРАТОР$$$

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Policaeca написа:
Съвсем ясно се видя как стъпи при падането и от там стана белята.Правил съм го този номер и си е гадно...

То и аз... но като се замисля за ШЛ, Премиершип и как ще го сритат в Ейре, си мисля че нещо театралничи. Те и Роналдо така се опитваха да го спасят май, както и да е, ще видим Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsetso_b_67
$$$ИМПЕРАТОР$$$

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо няма отговор "Не ми пука" ? Confused
Моето мнение е , че Барби само заема мястото в Националния . Вместо да влезе и да играе някой , който макар и не толкова талантлив като Барби , но пък за това ще играе със желание !
Барби в последните 1-2 години просто отбива номера. Като се замисля не се сещам за някой негов решаващ гол.
Да си стои в Англия , че ми омръзна да гледам Националния как играе с 10 човека ! Twisted Evil
stoevstz
Mодератор

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Мар 22, 2009 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tsetso_b_67 написа:
Защо няма отговор "Не ми пука" ? Confused
Моето мнение е , че Барби само заема мястото в Националния . Вместо да влезе и да играе някой , който макар и не толкова талантлив като Барби , но пък за това ще играе със желание !
Барби в последните 1-2 години просто отбива номера. Като се замисля не се сещам за някой негов решаващ гол.
Да си стои в Англия , че ми омръзна да гледам Националния как играе с 10 човека ! Twisted Evil

+1 аз тука мога напълно да се съглася с тебе Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wolfie_bg
РиЦаР

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

При всяко положение след червения картон на Рууни, на Манчестър ще им се иска да запазят Бербатов здрав и читав Wink
manchester united
*$ ПЕР $*

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не говори за защитата а тя е меко казана безобразна Laughing
Тука ако се съберем от форума и тренираме 1 седмица ще сме много по класни.
Тия наши така наречени защитници не знаят какво е пласиране,игра с главаи т..н.
Най-накрая и Стоилов говори открито по тази тема,а щом говори значи наистина са много зле.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    SportBets България Форуми -> Лафче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Гласувай за нас в БГ ТОП